Sealine 290 (motorová loď) na prodej

motorová loď / motorová jachta, použitá loď

Vyhledat jinou loď

Fotky

Sealine 290
Sealine 290 - fotka 2
Sealine 290 - fotka 3
Sealine 290 - fotka 4
Sealine 290 - fotka 5
Sealine 290 - fotka 6
Sealine 290 - fotka 7
Sealine 290 - fotka 8
Sealine 290 - fotka 9
Sealine 290 - fotka 10
1 / 16
▶
Sealine 290 - fotka 1
Sealine 290 - fotka 2
Sealine 290 - fotka 3
Sealine 290 - fotka 4
Sealine 290 - fotka 5
Sealine 290 - fotka 6
Sealine 290 - fotka 7
Sealine 290 - fotka 8
Sealine 290 - fotka 9
Sealine 290 - fotka 10
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Sealine 290

Cena:
€ 35 000
včetně DPH, plus provize makléře
ID lodi:
s290885
Model lodi:
Sealine 290
Výrobce:
Typ lodi:
motorová loď
Kategorie lodi:
motorová jachta
Kategorie:
použitá loď
Rok výroby:
1992
Lokalita:
Kabiny:
1
 

Technické údaje

Délka:
8,30 m (27,2 stop)
Šířka:
3 m
Počet WC:
1
 
Motor:
Volvo Penta AD41
Výkon motoru:
2 x 200 hp (147 kW)
Palivo:
diesel
Pohon:
Z náhon
Palivová nádrž:
500 ltr
Nádrž na pitnou vodu:
200 ltr
zavřít výběr

Reklama / služby
Vybavení+

Koupit Sealine 290 - vybavení motorová jachta - motorová loď na prodej

Navigace
autopilot, GPS, kompas, plotr, rychloměr, sonar, VHF vysílačka

Technická výbava
baterie, hlavní odpojovač baterie, elektrický příďový kotevní vrátek, kotva, nabíječka baterií, přípojka 220V, startovací baterie, stěrač, teplovodní systém, tlakový vodní systém, elektrické/hydraulické trimovací klapky, zásuvky 220V

Bezpečnost
elektrická bilge pumpa

Palubní výbava
integrovaná koupací plošina, koupací žebříček, lávka elektrická, záďová sprcha teplá/studená

Rozdělení lodi - kabiny
kajuta vlastníka, salón, WC kabina

Výbava vnitřku
2. chladnička, elektrická chladnička, sklokeramická varná deska, ruční WC

Spotřební technika
CD, rádio

Perseniky
kryt kokpitu

Ostatní vybavení
nátěr pod čarou ponoru, stůl v kokpitu

zavřít výběr
Kontakt-

Sealine 290 - informace o prodejci - motorová jachta

Dalmatia Yachting
Kontakt:
Dalmatia Yachting
Paní Elke Wehr
Put Gradine 1
22243 Murter
Chorvatsko
Mobil:
ukázat
Jazyky:
německy, anglicky, chorvatsky
 
www.gebraucht-yachten.com
Už 14 let na yachtall.com
Nadprůměrná míra odpovědí

Políčka s * jsou povinná.

 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď
Boot & Fun Berlin



Další lodě (jako Sealine 290) na prodej

Maxum 2500 Sport Express

Motorová loď / motorová jachta: Maxum, použitá loď
Délka x šířka: 7,80 m x 2,59 m, 7,80 x 2,59 m r. výr.: 2008, kabiny: 1
Motor: Mercruiser 350 MAG Bravo 3, 300 hp (221 kW), benzín
€ 39 500
Lokalita: Chorvatsko
2008
Poslat poptávku Firma: Dalmatia Yachting
Cena: € 39 500, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Mer Vista 760

Nafukovací člun / RIB: Mer Vista, nová loď
Délka x šířka: 7,80 m x 2,88 m, 7,80 x 2,88 m r. výr.: 2026
Motor: Mercury, 200 hp (147 kW), benzín
€ 85 000
Lokalita: Chorvatsko
2026
Poslat poptávku Firma: Dalmatia Yachting
Cena: € 85 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Bénéteau Antares 9 OB

Motorová loď / loď s pevnou střechou: Bénéteau, použitá loď
Délka x šířka: 7,98 m x 2,95 m, 7,98 x 2,95 m r. výr.: 2023, kabiny: 2
Motor: Mercury F200 XL, 2 x 200 hp (147 kW), benzín
€ 169 000
Lokalita: Chorvatsko
2023
Poslat poptávku Firma: Dalmatia Yachting
Cena: € 169 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Bayliner 855 Cruiser

Motorová loď / motorová jachta: Bayliner, použitá loď
Délka x šířka: 8,30 m x 2,55 m, 8,30 x 2,55 m r. výr.: 2023, kabiny: 1
Motor: Mercruiser, 350 hp (257 kW), benzín
€ 115 000
Lokalita: Chorvatsko
2023
Poslat poptávku Firma: Dalmatia Yachting
Cena: € 125 000 € 115 000, plus DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku