PUMA 70 Cubic (plachetnice) na prodej

plachetnice / šalupa, plachetní jachta, použitá loď

Vyhledat jinou loď

Fotky

PUMA 70 Cubic
PUMA 70 Cubic - fotka 2
PUMA 70 Cubic - fotka 3
PUMA 70 Cubic - fotka 4
PUMA 70 Cubic - fotka 5
PUMA 70 Cubic - fotka 6
PUMA 70 Cubic - fotka 7
PUMA 70 Cubic - fotka 8
PUMA 70 Cubic - fotka 9
PUMA 70 Cubic - fotka 10
1 / 41
▶
PUMA 70 Cubic - fotka 1
PUMA 70 Cubic - fotka 2
PUMA 70 Cubic - fotka 3
PUMA 70 Cubic - fotka 4
PUMA 70 Cubic - fotka 5
PUMA 70 Cubic - fotka 6
PUMA 70 Cubic - fotka 7
PUMA 70 Cubic - fotka 8
PUMA 70 Cubic - fotka 9
PUMA 70 Cubic - fotka 10
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Popis +
CUBIC 70- COSTA NORD
"Experience a unique adventure aboard this magnificent sailboat."
The Costa Nord is a large, 22-meter sailboat.
Built in 2002 and refurbished in 2020, it's a unique, fast, and comfortable cruising/racing sailboat, offering high performance without sacrificing comfort.
It features large sun decks, spacious cockpits, and a large swim platform. The sailboat also offers air conditioning. It has three double cabins, two single berths,... celý text
zavřít výběr
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi PUMA 70 Cubic

Cena:
€ 440 000 € 390 000
včetně DPH
ID lodi:
s295642
Model lodi:
PUMA 70 Cubic
Typ lodi:
plachetnice
Kategorie lodi:
šalupa, plachetní jachta
Kategorie:
použitá loď
Rok výroby:
2002
Lokalita:
Španělsko, Badalona
Kabiny / kóje:
5 / 11
 

Technické údaje

Délka:
19,95 m (65 stop)
Šířka / ponor:
5,50 / 3,05 m
 
Výkon motoru:
200 hp (147 kW)
Palivo:
diesel
Počet motohodin:
cca 1
zavřít výběr

Reklama / služby
Vybavení+

Koupit PUMA 70 Cubic - vybavení šalupa - plachetnice na prodej

Navigace
GPS, Navtex, plotr, radar, VHF vysílačka

Technická výbava
generátor, klimatizace, nabíječka baterií

Bezpečnost
EPIRB, záchraný ostrůvek

Palubní výbava
koupací žebříček

Výbava vnitřku
dřez, trouba

Spotřební technika
CD, televize

Plachty
spinakr

zavřít výběr
Kontakt-

PUMA 70 Cubic - informace o prodejci - šalupa

Band of Boats
Kontakt:
Band of Boats
Pan Louis Montaldier
Bâtiment Zero Newton, 3 place Albert Camus BP10223
44200 Nantes
Francie
Telefon:
ukázat
Jazyky:
anglicky, francouzsky
Už 7 let na yachtall.com

Políčka s * jsou povinná.

 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď
Boot & Fun Berlin



Další lodě (jako PUMA 70 Cubic) na prodej

Catana 582

Plachetnice / šalupa: Catana, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 19 m x 9,10 m, 19 x 9,10 m r. výr.: 2003, kabiny: 3
Motor: Yanmar 4JH3-DTE, 2 x 125 hp (92 kW), diesel
$ 870 000
Lokalita: Martinik, Le Marin
2003
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: $ 870 000 (≈ € 776 439), plus DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Lagoon 620

Plachetnice / plachetní katamarán: Lagoon, použitá loď
Délka x šířka: 18,99 m x 9,97 m, 18,99 x 9,97 m r. výr.: 2012, kabiny: 4
Motor: Volvo Penta, 150 hp (110 kW), diesel
€ 990 000
Lokalita: Španělsko, Barcelona
2012
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 990 000, plus DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Grand Soleil 64

Plachetnice / šalupa: Grand Soleil, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 18,86 m x 5,28 m, 18,86 x 5,28 m r. výr.: 1996, kabiny: 4
Motor: Yanmar 4LM-DTE, 170 hp (125 kW), diesel
€ 390 000
Lokalita: Francie, Nice
1996
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 390 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Wauquiez Pilot Saloon 60

Plachetnice / šalupa: Wauquiez, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 18,60 m x 5,10 m, 18,60 x 5,10 m r. výr.: 1992, kabiny: 3
Motor: Nanni Diesel N4-80, 2 x 80 hp (59 kW), diesel
€ 380 000
Lokalita: Svatá Lucie, Rodney Bay
1992
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 387 000 € 380 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku