Nimbus 320 Coupe (motorová loď) na prodej

motorová loď / motorová jachta, použitá loď

Vyhledat jinou loď

Fotky

Nimbus 320 Coupe
Nimbus 320 Coupe - fotka 2
Nimbus 320 Coupe - fotka 3
Nimbus 320 Coupe - fotka 4
Nimbus 320 Coupe - fotka 5
Nimbus 320 Coupe - fotka 6
Nimbus 320 Coupe - fotka 7
Nimbus 320 Coupe - fotka 8
Nimbus 320 Coupe - fotka 9
Nimbus 320 Coupe - fotka 10
1 / 17
▶
Nimbus 320 Coupe - fotka 1
Nimbus 320 Coupe - fotka 2
Nimbus 320 Coupe - fotka 3
Nimbus 320 Coupe - fotka 4
Nimbus 320 Coupe - fotka 5
Nimbus 320 Coupe - fotka 6
Nimbus 320 Coupe - fotka 7
Nimbus 320 Coupe - fotka 8
Nimbus 320 Coupe - fotka 9
Nimbus 320 Coupe - fotka 10
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Popis +

Der Preis wurde im August 2026 von 98.000.- auf 85.000.-EUR reduziert.

- 40 Meter Ankerkette Edelstahl
- elektrische Ankerwinde Neu 2024
- 3 Versorgungsbatterien Neu 2024
- 2 Starterbatterien Neu 2023
- beide Motoren Neu 2014
- Ankerkettenzähler
- Dachverlängerung Cockpit
- Unterwasserbeleuchtung... celý text
zavřít výběr
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Nimbus 320 Coupe

Cena:
€ 84 000
včetně DPH
ID lodi:
s283558
Model lodi:
Nimbus 320 Coupe
Výrobce:
Typ lodi:
motorová loď
Kategorie lodi:
motorová jachta
Kategorie:
použitá loď
Rok výroby:
2003
Lokalita:
Kabiny / kóje:
2 / 2
Materiál trupu:
sklolaminát
 

Technické údaje

Délka:
9,70 m (31,8 stop)
Šířka / ponor:
3,10 / 1,05 m
Hmotnost:
cca 3 750 kg
Sprchy:
2
 
Motor:
Yanmar 4 LH
Výkon motoru:
2 x 125 hp (92 kW)
Palivo:
diesel
Počet motohodin:
cca 1 200
Palivová nádrž:
340 ltr
zavřít výběr

Reklama / služby
Vybavení+

Koupit Nimbus 320 Coupe - vybavení motorová jachta - motorová loď na prodej

Navigace
GPS, kompas, plotr, radar, rychloměr, sonar

Technická výbava
baterie, hlavní odpojovač baterie, příďový kotevní vrátek, elektrický příďový kotevní vrátek, záďový kotevní vrátek, nabíječka baterií, podvodní světlo, příďový pomocný propeler, přípojka 220V, hledáčkový reflektor, solární zařízení, teplovodní systém, tlakový vodní systém, elektrické/hydraulické trimovací klapky

Bezpečnost
elektrická bilge pumpa, radarový reflektor

Palubní výbava
koupací žebříček, nosič přístrojů, relingové zábradlí, palubní sprcha teplá/studená

Rozdělení lodi - kabiny
vnitřní kormidelna

Výbava vnitřku
dřez, chladnička

Spotřební technika
rádio

Perseniky
kryt kokpitu

Ostatní vybavení
nátěr pod čarou ponoru, sluneční čalounění, stůl v kokpitu

zavřít výběr
Kontakt-

Nimbus 320 Coupe - informace o prodejci - motorová jachta

DD-Yachting
Kontakt:
DD-Yachting
Pan Siggi Dykszak
Goldsternstr. 28
59073 Hamm
Německo
Telefon:
ukázat
Mobil:
ukázat
Fax:
ukázat
Jazyky:
německy, anglicky, polsky
 
www.dd-yachting.de
Už 5 let na yachtall.com
Nadprůměrná míra odpovědí

Políčka s * jsou povinná.

 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď
Boot & Fun Berlin



Další lodě (jako Nimbus 320 Coupe) na prodej

Centurion Ri265

Motorová loď / člun pro vodní lyže/wakeboard: Centurion, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 10,05 m x 2,54 m, 10,05 x 2,54 m r. výr.: 2023
Motor: General Motors Marine 6.2, 367 hp (270 kW), benzín
€ 210 000
Lokalita: Rakousko, Donau
2023
Poslat poptávku Firma: DD-Yachting
Cena: € 210 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku
Reduziert

Bavaria 32 Sport

Motorová loď / cuddy cabin: Bavaria, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 9,80 m x 3,20 m, 9,80 x 3,20 m r. výr.: 2004, kabiny: 2
Motor: Volvo Penta AQAD 32, 2 x 170 hp (125 kW), diesel
€ 75 000
Lokalita: Chorvatsko, Vodice
2004
Poslat poptávku Firma: DD-Yachting
Cena: € 75 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku
Dieselmotore

Sea Ray 290 Sundancer

Motorová loď / motorová jachta: Sea Ray, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 9,78 m x 2,95 m, 9,78 x 2,95 m r. výr.: 1996, kabiny: 2
Motor: Mercruiser 4. 3 LX, 2 x 205 hp (151 kW), benzín
€ 25 000
Lokalita: Chorvatsko, Vrsar
1996
Poslat poptávku Firma: DD-Yachting
Cena: € 25 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Sea Ray 335 Sundancer

Motorová loď / sportovní loď: Sea Ray, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 10,13 m x 3,20 m, 10,13 x 3,20 m r. výr.: 2004, kabiny: 2
Motor: Mercruiser 5.0 MPI, 2 x 260 hp (191 kW), benzín
€ 55 000
Lokalita: Chorvatsko, Rab
2004
Poslat poptávku Firma: DD-Yachting
Cena: € 55 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku