Navimotors Teaser 31 Sport (motorová loď) na prodej

motorová loď / loď s pevnou střechou, použitá loď

Vyhledat jinou loď

Fotky

Navimotors Teaser 31 Sport
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 2
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 3
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 4
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 5
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 6
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 7
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 8
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 9
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 10
1 / 15
▶
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 1
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 2
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 3
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 4
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 5
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 6
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 7
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 8
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 9
Navimotors Teaser 31 Sport - fotka 10
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Popis +

Fishing style boat with spacious cockpit. Flybridge access on SB with helm station in the middle. In the interior, saloon at SB with U-shaped sofa and social table in the middle. Helm station on PS fully equipped. On a lower level in the boat, WC on PS and galley on SB. In the bow, double berth cabin with storage.

Some equipment:

Elecronics:

Simrad GO9, dedicated depth sounder, Simrad S2009 (1kw), VHF Simrad with DSC, Simrad Radar 30 Mn 5G, Simrad Auto Pilot.

Energy:
... celý text
zavřít výběr
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Navimotors Teaser 31 Sport

Cena:
€ 54 900
včetně DPH
ID lodi:
s225729
Model lodi:
Navimotors Teaser 31 Sport
Výrobce:
Navimotors
Typ lodi:
motorová loď
Kategorie lodi:
loď s pevnou střechou
Kategorie:
použitá loď
Rok výroby:
1994
Lokalita:
Kabiny:
1
Materiál trupu:
sklolaminát
Ostatní:
flybridge
 

Technické údaje

Délka:
9,20 m (30,2 stop)
Šířka / ponor:
3,10 / 1,74 m
Počet WC:
1
 
Motor:
Volvo Penta
Výkon motoru:
2 x 200 hp (147 kW)
Palivo:
diesel
Nádrž na pitnou vodu:
300 ltr
zavřít výběr

Reklama / služby
Vybavení+

Koupit Navimotors Teaser 31 Sport - vybavení loď s pevnou střechou - motorová loď na prodej

Navigace
autopilot, GPS, kompas, plotr, radar, rychloměr, sonar, VHF vysílačka

Technická výbava
nabíječka baterií

Bezpečnost
bilge pumpa

zavřít výběr
Kontakt-

Navimotors Teaser 31 Sport - informace o prodejci - loď s pevnou střechou

Band of Boats
Kontakt:
Band of Boats
Siroco Yacht Brokers Sea WAY
Edificio Gonçalves Zarco, Loja 8 Doca de Alcântara
1350-352 LISBOA
Portugalsko
Mobil:
ukázat
Jazyky:
anglicky, francouzsky, portugalsky
Už 7 let na yachtall.com

Políčka s * jsou povinná.

 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď
Boot & Fun Berlin



Další lodě (jako Navimotors Teaser 31 Sport) na prodej

Navimotors Teaser 31 Sport

Motorová loď / loď s pevnou střechou: Navimotors, použitá loď
Délka x šířka: 9,20 m x 3,16 m, 9,20 x 3,16 m r. výr.: 1991, kabiny: 1
Motor: 2 x 270 hp (199 kW), diesel
€ 29 900
Lokalita: Francie, Saint-Raphaël
1991
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 29 900, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Navimotors Teaser 31 Sport

Motorová loď / loď s pevnou střechou: Navimotors, použitá loď
Délka x šířka: 9,14 m x 3,16 m, 9,14 x 3,16 m r. výr.: 1990, kabiny: 1
Motor: Mercruiser, 2 x 220 hp (162 kW), diesel
€ 25 000
Lokalita: Francie, La Grande-Motte, Hérault
1990
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 25 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Bavaria Sport 29

Motorová loď / cruiser: Bavaria, použitá loď
Délka x šířka: 8,82 m x 2,96 m, 8,82 x 2,96 m r. výr.: 2002, kabiny: 1
Motor: Volvo Penta, 320 hp (235 kW), benzín
€ 43 000
Lokalita: Francie, Canet-en-Roussillon, Pyrénées - Orientales
2002
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 43 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Bénéteau Flyer 8 Grand PRIX

Motorová loď / cruiser: Bénéteau, použitá loď
Délka x šířka: 8,75 m x 3,12 m, 8,75 x 3,12 m r. výr.: 1988, kabiny: 1
Motor: Volvo Penta, 2 x 200 hp (147 kW), diesel
€ 38 000
Lokalita: Francie
1988
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 38 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku