Jongert 2000S (plachetnice) na prodej

plachetnice / plachetní cruiser, plachetní jachta, použitá loď

Vyhledat jinou loď

Fotky

Jongert 2000S
Jongert 2000S - fotka 2
Jongert 2000S - fotka 3
Jongert 2000S - fotka 4
Jongert 2000S - fotka 5
Jongert 2000S - fotka 6
Jongert 2000S - fotka 7
Jongert 2000S - fotka 8
Jongert 2000S - fotka 9
Jongert 2000S - fotka 10
1 / 13
▶
Jongert 2000S - fotka 1
Jongert 2000S - fotka 2
Jongert 2000S - fotka 3
Jongert 2000S - fotka 4
Jongert 2000S - fotka 5
Jongert 2000S - fotka 6
Jongert 2000S - fotka 7
Jongert 2000S - fotka 8
Jongert 2000S - fotka 9
Jongert 2000S - fotka 10
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Popis +
JONGERT 2000S – BLUE CACAO | 20,20 METRI | ANNO 1988

Proponiamo in vendita BLUE CACAO, prestigioso Jongert 2000S, yacht a vela costruito nel 1988 dal rinomato cantiere olandese Jongert B.V. Originariamente varato con il nome Blue Quetzal, questo elegante yacht è realizzato interamente in alluminio e rappresenta una raffinata combinazione di solidità costruttiva, comfort e caratteristiche tecniche ideali per la navigazione d’altura.

Con una lunghezza fuori tutto di... celý text
zavřít výběr
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Jongert 2000S

Cena:
€ 345 000
včetně DPH
ID lodi:
s317538
Model lodi:
Jongert 2000S
Jméno lodi:
BLUE CACAO
Výrobce:
Typ lodi:
plachetnice
Kategorie lodi:
plachetní cruiser, plachetní jachta
Kategorie:
použitá loď
Rok výroby:
1988
Lokalita:
Francie, Andora
Osoby:
12
Kabiny:
3
Materiál trupu:
hliníková loď
Barva trupu:
modrá
CE klasifikace:
A - oceánská
Ovládání:
kormidelní kolo
Výška stěžně:
30 m
Materiál stěžně:
hliník
 

Technické údaje

Délka:
20,20 m (66 stop)
Šířka / ponor:
5,35 / 2,60 m
Vnitřní výška:
2 m
Hmotnost:
cca 44 000 kg
Sprchy:
2
Počet WC:
2
 
Motor:
Perkins Sabre
Výkon motoru:
186 hp (137 kW)
Palivo:
diesel
Pohon:
přímý náhon hřídelí
Rok výroby:
2014
Počet motohodin:
cca 2 000
Cestovní rychlost:
8 uzlů
Max. rychlost:
10 uzlů
Dosah plavby:
216 nm
Palivová nádrž:
1 550 ltr
Nádrž na pitnou vodu:
1 000 ltr
Septiková nádrž:
500 ltr
zavřít výběr

Reklama / služby
Vybavení+

Koupit Jongert 2000S - vybavení plachetní cruiser - plachetnice na prodej

Navigace
AIS - Automatický identifikační systém, anemometr, autopilot, detektor ryb, GPS, Navtex, palubní počítač, plotr, pozičnční světla, radar, rychloměr, sonar, VHF vysílačka

Technická výbava
baterie, generátor, invertor/střídač, příďový kotevní vrátek, nabíječka baterií, přípojka 220V, solární zařízení, tlakový vodní systém

Bezpečnost
alarm, bilge pumpa, hasící zařízení/systém, radarový reflektor, záchraný ostrůvek

Palubní výbava
kočárek (sprayhood), koupací žebříček, palubní sprcha, stříška bimini, týková paluba

Výbava vnitřku
dřez, chladnička, mikrovlná trouba, mraznička, myčka nádobí, odsavač par, trouba, plynový vařič

Spotřební technika
DVD, rádio, televize, satelitní TV anténa

Plachty
elektrický naviják, genakr, spinakr

Perseniky
kryt kokpitu

Ostatní vybavení
nátěr pod čarou ponoru, septiková nádrž, stůl v kokpitu

zavřít výběr
Kontakt-

Jongert 2000S - informace o prodejci - plachetní cruiser

Bluebay Group
Kontakt:
Bluebay Group
Pan Nicola Pasero
Via Aurelia 41
17051 Andora (SV)
Itálie
Mobil:
ukázat
Jazyky:
anglicky, francouzsky, italsky
 
www.bluebaygroup.it

Políčka s * jsou povinná.

 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď
Boot & Fun Berlin