Four Winns Vista 288 (motorová loď) na prodej

motorová loď / cruiser, použitá loď

Vyhledat jinou loď

Fotky

Four Winns Vista 288
Four Winns Vista 288 - fotka 2
Four Winns Vista 288 - fotka 3
Four Winns Vista 288 - fotka 4
Four Winns Vista 288 - fotka 5
Four Winns Vista 288 - fotka 6
Four Winns Vista 288 - fotka 7
Four Winns Vista 288 - fotka 8
Four Winns Vista 288 - fotka 9
Four Winns Vista 288 - fotka 10
1 / 41
▶
Four Winns Vista 288 - fotka 1
Four Winns Vista 288 - fotka 2
Four Winns Vista 288 - fotka 3
Four Winns Vista 288 - fotka 4
Four Winns Vista 288 - fotka 5
Four Winns Vista 288 - fotka 6
Four Winns Vista 288 - fotka 7
Four Winns Vista 288 - fotka 8
Four Winns Vista 288 - fotka 9
Four Winns Vista 288 - fotka 10
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Popis +
Four Winns 288 Vista de 2006, bateau habitable reconnu pour son confort et sa polyvalence.

Motorisé par 2 Volvo Penta 5.0 GXi de 270 CV (2 x 270 CV) affichant environ 412 heures.

Très belle configuration orientée confort : 2 cabines, 4 couchages, carré transformable, cuisine équipée (réchaud, micro-ondes, réfrigérateur), climatisation, chauffe-eau, télévision et WC électrique.

Équipements complets : bain de soleil avant, bimini, taud de fermeture arrière, taud... celý text
zavřít výběr
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Four Winns Vista 288

Cena:
€ 29 900 € 25 000
včetně DPH
ID lodi:
s311957
Model lodi:
Four Winns Vista 288
Výrobce:
Typ lodi:
motorová loď
Kategorie lodi:
cruiser
Kategorie:
použitá loď
Rok výroby:
2006
Lokalita:
Francie, Empuriabrava
Kabiny / kóje:
2 / 4
 

Technické údaje

Délka:
8,64 m (28,3 stop)
Šířka:
2,95 m
Počet WC:
1
 
Motor:
Volvo Penta 5 GXI
Výkon motoru:
2 x 270 hp (199 kW)
Palivo:
benzín
Počet motohodin:
cca 414
Nádrž na pitnou vodu:
100 ltr
zavřít výběr

Reklama / služby
Vybavení+

Koupit Four Winns Vista 288 - vybavení cruiser - motorová loď na prodej

Navigace
GPS, kompas, rychloměr, sonar

Technická výbava
klimatizace, nabíječka baterií, příďový pomocný propeler, teplovodní systém

Bezpečnost
bilge pumpa

Palubní výbava
koupací žebříček, stříška bimini

Výbava vnitřku
chladnička, mikrovlná trouba

Spotřební technika
CD, televize

Ostatní vybavení
sluneční čalounění, stůl v kokpitu

zavřít výběr
Kontakt-

Four Winns Vista 288 - informace o prodejci - cruiser

Band of Boats
Kontakt:
Band of Boats
Pan Louis Montaldier
Bâtiment Zero Newton, 3 place Albert Camus BP10223
44200 Nantes
Francie
Telefon:
ukázat
Jazyky:
anglicky, francouzsky
Už 7 let na yachtall.com

Políčka s * jsou povinná.

 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď
Boot & Fun Berlin



Další lodě (jako Four Winns Vista 288) na prodej

Four Winns Vista 278

Motorová loď / cruiser: Four Winns, použitá loď
Délka x šířka: 8,64 m x 2,59 m, 8,64 x 2,59 m r. výr.: 2006
Motor: Volvo Penta 5.7 GXi/DP (320 CV)
€ 54 000
Lokalita: Španělsko, Girona
2006
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 54 000, plus DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Four Winns Sundowner 265

Motorová loď / cruiser: Four Winns, použitá loď
Délka x šířka: 8,59 m x 2,59 m, 8,59 x 2,59 m r. výr.: 2014
Motor: Mercruiser 6.2L (300 CV) Bravo 3
€ 79 000
Lokalita: Španělsko, Mallorca
2014
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 79 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Four Winns 288

Motorová loď / centerconsole: Four Winns, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 9 m x 2,95 m, 9 x 2,95 m r. výr.: 2005, kabiny: 1
Motor: Volvo Penta, 2 x 225 hp (165 kW), benzín
€ 85 000
Lokalita: Itálie, Ameglia
2005
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 85 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Four Winns Qwest 257

Motorová loď / pilothouse: Four Winns, použitá loď
Délka x šířka: 8,50 m x 2,87 m, 8,50 x 2,87 m r. výr.: 1992, kabiny: 1
Motor: 2 x 200 hp (147 kW), benzín
€ 45 000
Lokalita: Itálie, Piombino
1992
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 45 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku