Bénéteau Swift Trawler 42 (motorová loď) na prodej

motorová loď / trawler, použitá loď

Vyhledat jinou loď

Fotky

Bénéteau Swift Trawler 42
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 2
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 3
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 4
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 5
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 6
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 7
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 8
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 9
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 10
1 / 41
▶
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 1
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 2
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 3
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 4
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 5
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 6
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 7
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 8
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 9
Bénéteau Swift Trawler 42 - fotka 10
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Popis +
BÉNÉTEAU SWIFT TRAWLER 42 – 2007 – 2 × VOLVO PENTA D6-310 EVC – 1 029 HEURES
Sammy Marine vous propose ce Bénéteau Swift Trawler 42 de 2007, équipé de deux moteurs Volvo Penta D6-310 EVC de 310 ch chacun, totalisant 1 029 heures.
Avec sa silhouette classique, sa timonerie lumineuse et ses espaces de vie généreux, le Swift Trawler 42 est conçu pour profiter pleinement de la croisière. Sa carène semi-planante permet d’alterner navigation tranquille et déplacements plus... celý text
zavřít výběr
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Bénéteau Swift Trawler 42

Cena:
€ 230 000
včetně DPH
ID lodi:
s319326
Model lodi:
Bénéteau Swift Trawler 42
Výrobce:
Typ lodi:
motorová loď
Kategorie lodi:
trawler
Kategorie:
použitá loď
Rok výroby:
2007
Lokalita:
Francie, La Grande-Motte, Hérault
Kabiny:
2
Ostatní:
flybridge
 

Technické údaje

Délka:
12,17 m (40 stop)
Šířka / ponor:
4,17 / 1,15 m
 
Motor:
Volvo Penta
Výkon motoru:
2 x 308 hp (227 kW)
Palivo:
diesel
Počet motohodin:
cca 1 029
zavřít výběr

Reklama / služby
Kontakt-

Bénéteau Swift Trawler 42 - informace o prodejci - trawler

Band of Boats
Kontakt:
Band of Boats
Sammy Marine
438 Quai Georges Pompidou Le Baccarat
34280 La grande motte
Francie
Mobil:
ukázat
Jazyky:
anglicky, francouzsky
Už 7 let na yachtall.com

Políčka s * jsou povinná.

 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď
Boot & Fun Berlin



Další lodě (jako Bénéteau Swift Trawler 42) na prodej

Bénéteau Gran Turismo 36

Motorová loď / loď s pevnou střechou: Bénéteau, použitá loď
Délka x šířka: 12,50 m x 3,35 m, 12,50 x 3,35 m r. výr.: 2023
Motor: Volvo Penta, 2 x 300 hp (221 kW)
€ 360 000
Lokalita: Španělsko, Puerto Sotogrande
2023
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 360 000, plus DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Bénéteau Gran Turismo 36

Motorová loď / loď s pevnou střechou: Bénéteau, použitá loď
Délka x šířka: 12,37 m x 3,51 m, 12,37 x 3,51 m r. výr.: 2022, kabiny: 2
Motor: Suzuki, 2 x 350 hp (257 kW), benzín
€ 289 500
Lokalita: Francie, Mandelieu la Napoule
2022
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 289 500, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Bénéteau Gran Turismo 36

Motorová loď / loď s pevnou střechou: Bénéteau, použitá loď
Délka x šířka: 12,41 m x 3,51 m, 12,41 x 3,51 m r. výr.: 2022, kabiny: 2
Motor: Volvo Penta, 2 x 300 hp (221 kW), diesel
€ 320 000
Lokalita: Francie, Marseille
2022
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 339 000 € 320 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Bénéteau Antares 12 V2 Coupe

Motorová loď / loď s pevnou střechou: Bénéteau, nová loď, sklolaminát
Délka x šířka: 12,97 m x 3,78 m, 12,97 x 3,78 m r. výr.: 2026, kabiny: 2
Motor: Mercury 400 XL, 2 x 400 hp (294 kW)
€ 588 000
Lokalita: Francie, Rcm Paturle Mbda
2026
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 588 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku