Yamaha FX Cruiser HO (water toy) - verkoop

water toy / jetski, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Yamaha FX Cruiser HO
Yamaha FX Cruiser HO - foto 2
Yamaha FX Cruiser HO - foto 3
Yamaha FX Cruiser HO - foto 4
Yamaha FX Cruiser HO - foto 5
Yamaha FX Cruiser HO - foto 6
Yamaha FX Cruiser HO - foto 7
Yamaha FX Cruiser HO - foto 8
Yamaha FX Cruiser HO - foto 9
Yamaha FX Cruiser HO - foto 10
1 / 18
▶
Yamaha FX Cruiser HO - foto 1
Yamaha FX Cruiser HO - foto 2
Yamaha FX Cruiser HO - foto 3
Yamaha FX Cruiser HO - foto 4
Yamaha FX Cruiser HO - foto 5
Yamaha FX Cruiser HO - foto 6
Yamaha FX Cruiser HO - foto 7
Yamaha FX Cruiser HO - foto 8
Yamaha FX Cruiser HO - foto 9
Yamaha FX Cruiser HO - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
Just arrived at Morgan Marine, NEVER BEEEN USED AND ALWAYS DRY STORED 2025 Yamaha FX Cruiser HO delivers exceptional performance and comfort with its powerful 1.9-litre high output Yamaha marine engine, an advanced 4-cylinder, 4-stroke unit producing smooth, reliable power with only approx HOURS on the clock! Designed to satisfy both relaxed cruisers and adrenaline seeking riders, the FX HO strikes the perfect balance between refinement and excitement. Its sleek,... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Yamaha FX Cruiser HO

Prijs:
£ 16.995 (≈ € 20.183)
incl. BTW
Boot-ID:
s317440
Boot model:
Yamaha FX Cruiser HO
Fabrikant:
Boot-type:
water toy
Boot categorie:
jetski
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
2025
Ligplaats:
Verenigd Koninkrijk, Brightlingsea
 

Technische gegevens

Lengte:
3,58 m (11,7 voet)
 
Motor:
geen motor
selectie sluiten

Promotie / service
Contact-

Yamaha FX Cruiser HO - zonder verplichting informeren - jetski

Band of Boats
Contact:
Band of Boats
Morgan Marine
Morgan Marine Shipyard Estate, Brightlingsea
CO7 0AR Essex
Verenigd Koninkrijk
Telefoon:
tonen
Talen:
Engels, Frans
Sinds 7 jaren op yachtall.com

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Yamaha FX Cruiser HO) - kopen en verkopen

Yamaha JET Blaster

Water toy / jetski: Yamaha, tweedehands boot
Lengte: 3,14 m, 3,14 m bouwj.: 2022
Motor: Yamaha, 110 PK (81 kW), benzine
kr. 125.600
Ligplaats: Denemarken, Rønnede
2022
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: kr. 125.600 (≈ € 16.804), incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Yamaha JET Blaster

Water toy / jetski: Yamaha, tweedehands boot
Lengte: 3,14 m, 3,14 m bouwj.: 2022
Motor: Yamaha TR1, 110 PK (81 kW)
kr. 99.900
Ligplaats: Denemarken, Rønnede
2022
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: kr. 99.900 (≈ € 13.366), incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Yamaha Jetboard Jetsurf

Water toy / jetski: Yamaha, tweedehands boot
Lengte: 3 m, 3 m bouwj.: 2010
Motor: 45 PK (33 kW), benzine
kr. 69.900
Ligplaats: Denemarken, Rønnede
2010
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: kr. 69.900 (≈ € 9.352), incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Yamaha FX Cruiser HO

Water toy / jetski: Yamaha, tweedehands boot
Lengte: 3,58 m, 3,58 m bouwj.: 2025
Motor: geen motor
£ 16.995
Ligplaats: Verenigd Koninkrijk, Brightlingsea
2025
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: £ 16.995 (≈ € 20.183), incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen