Tes 32 Dreamer (zeilboot) - verkoop

zeilboot / zeiljacht, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Tes 32 Dreamer
Tes 32 Dreamer - foto 2
Tes 32 Dreamer - foto 3
Tes 32 Dreamer - foto 4
Tes 32 Dreamer - foto 5
Tes 32 Dreamer - foto 6
Tes 32 Dreamer - foto 7
Tes 32 Dreamer - foto 8
Tes 32 Dreamer - foto 9
Tes 32 Dreamer - foto 10
1 / 27
▶
Tes 32 Dreamer - foto 1
Tes 32 Dreamer - foto 2
Tes 32 Dreamer - foto 3
Tes 32 Dreamer - foto 4
Tes 32 Dreamer - foto 5
Tes 32 Dreamer - foto 6
Tes 32 Dreamer - foto 7
Tes 32 Dreamer - foto 8
Tes 32 Dreamer - foto 9
Tes 32 Dreamer - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
TES 32 Dreamer – Spacious, modern and family-friendly cruiser
PLEASE NOTE: The keel requires repair. A quotation of approximately DKK 30,000 has been obtained for the work, and this has been taken into account in the asking price.


Well-maintained TES 32 Dreamer – Comfortable cruiser with plenty of space and modern features!

The TES 32 Dreamer is a modern and well-designed sailing yacht that combines good sailing performance with a high level of onboard... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Tes 32 Dreamer

Prijs:
€ 20.115
Boot-ID:
s315789
Boot model:
Tes 32 Dreamer
Fabrikant:
Tes
Boot-type:
zeilboot
Boot categorie:
zeiljacht
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
2008
Toestand:
goed
Ligplaats:
 

Technische gegevens

Lengte:
9,69 m (31,8 voet)
Breedte:
2,98 m
Gewicht:
ca. 3.500 kg
 
Motor:
Lombardini LDW 702
Motorvermogen:
18 PK (13 kW)
Brandstof:
diesel
Mogelijke motorisering tot:
18 PK
selectie sluiten

Promotie / service
Contact-

Tes 32 Dreamer - zonder verplichting informeren - zeiljacht

Yachtbasen
Contact:
Yachtbasen
Dhr. Thomas van Nord
Marselisborg Havnevej 28 st.
8000 Aarhus C
Denemarken
Mobiel:
tonen
Talen:
Deens, Duits, Engels, Portugees
 
www.yachtbasen.com
Bovengemiddelde respons

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Tes 32 Dreamer) - kopen en verkopen

Nordship 32

Zeilboot / zeiljacht: Nordship Yachts, tweedehands boot
Lengte x breedte: 9,65 m x 3,40 m, 9,65 x 3,40 m bouwj.: 1989
Motor: Yanmar, 30 PK (22 kW), diesel
€ 46.935
Ligplaats: Denemarken
1989
Aanvraag versturen Bedrijf: Yachtbasen
Prijs: € 46.935

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen
Nordship 32

Trio 96

Zeilboot / zeiljacht: Trio, tweedehands boot
Lengte x breedte: 9,60 m x 3,15 m, 9,60 x 3,15 m bouwj.: 1985
Motor: Yanmar, 15 PK (11 kW), diesel
€ 31.514
Ligplaats: Denemarken
1985
Aanvraag versturen Bedrijf: Yachtbasen
Prijs: € 31.514

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen
Trio 96

Maxi 33

Zeilboot / zeiljacht: Maxi Yachts, tweedehands boot
Lengte x breedte: 9,90 m x 3,23 m, 9,90 x 3,23 m bouwj.: 1993
Motor: Volvo Penta, 28 PK (21 kW), diesel
€ 34.196
Ligplaats: Denemarken
1993
Aanvraag versturen Bedrijf: Yachtbasen
Prijs: € 34.196

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen
Maxi 33

Bianca Lido

Zeilboot / zeiljacht: Bianca Yacht, tweedehands boot
Lengte x breedte: 9,90 m x 3,20 m, 9,90 x 3,20 m bouwj.: 1983
Motor: Volvo Penta, 18 PK (13 kW), diesel
€ 13.410
Ligplaats: Denemarken
1983
Aanvraag versturen Bedrijf: Yachtbasen
Prijs: € 13.410

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen
Bianca Lido