Tecnomar 100 Nadara (motorboot) - verkoop

motorboot / motorjacht, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Tecnomar 100 Nadara
Tecnomar 100 Nadara - foto 2
Tecnomar 100 Nadara - foto 3
Tecnomar 100 Nadara - foto 4
Tecnomar 100 Nadara - foto 5
Tecnomar 100 Nadara - foto 6
Tecnomar 100 Nadara - foto 7
Tecnomar 100 Nadara - foto 8
Tecnomar 100 Nadara - foto 9
Tecnomar 100 Nadara - foto 10
1 / 12
▶
Tecnomar 100 Nadara - foto 1
Tecnomar 100 Nadara - foto 2
Tecnomar 100 Nadara - foto 3
Tecnomar 100 Nadara - foto 4
Tecnomar 100 Nadara - foto 5
Tecnomar 100 Nadara - foto 6
Tecnomar 100 Nadara - foto 7
Tecnomar 100 Nadara - foto 8
Tecnomar 100 Nadara - foto 9
Tecnomar 100 Nadara - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
BARGAIN! DROPPED BY €100,000
Optimized to 5 beautiful cabins
Motor Yacht with Fly with very nice spaces
Very beautiful unit Designer: Luca Dini
Full options: crane and jacuzzi
In excellent condition, ready to sail


This Tecnomar Nadara 30m, designed by Tecnomar Centro Stile, has been customized according to the owner's taste and style by combining comfort, space and high quality craftsmanship. The result is a unique optimization of space, charming lines,... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Tecnomar 100 Nadara

Prijs:
€ 2.100.000
excl. BTW
Boot-ID:
s270831
Boot model:
Tecnomar 100 Nadara
Fabrikant:
Boot-type:
motorboot
Boot categorie:
motorjacht
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
2011
Ligplaats:
Frankrijk, Marseille
Hutten / kooien:
8 / 18
Overige:
flybridge
 

Technische gegevens

Lengte:
30,60 m (100 voet)
Breedte / diepgang:
6,50 / 3,30 m
Douches:
7
 
Motor:
Caterpillar C32 Acert
Motorvermogen:
2 x 1.800 PK (1.324 kW)
Brandstof:
diesel
Motor-uren:
ca. 3.700
selectie sluiten

Promotie / service
Uitrusting+

Tecnomar 100 Nadara kopen - uitrusting motorjacht - motorboot voor verkoop

Navigatie
autopilot, echolood, GPS, NAVTEX, plotter, radar, VHF-radio

Technische uitrusting
acculader, airconditioning, generator

Veiligheid
bilgepomp, EPIRB, reddingsvlot

Uitrusting dek
bijboot / dinghy, bootkraan, gangway, jetski, teak dek, zwemplatform

Divisie - hutten
aparte bemanningskabine

Interieur
barbecue, diepvries, koelkast, kookplaat, magnetron, oven, vaatwasser, wasdroger, wasmachine

Consumenten-electronica
cd, satelliettelevisie, tv, tv antenne

Andere uitrusting
cockpitafel, ontziltingssysteem, zonkussen

selectie sluiten
Contact-

Tecnomar 100 Nadara - zonder verplichting informeren - motorjacht

Band of Boats
Contact:
Band of Boats
Roussey Yachting
9 Imp. Sarturan
13005 Marseille
Frankrijk
Telefoon:
tonen
Talen:
Engels, Frans
Sinds 7 jaren op yachtall.com

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Tecnomar 100 Nadara) - kopen en verkopen

Princess 32M

Motorboot / motorjacht: Princess Yachts, tweedehands boot
Lengte x breedte: 32 m x 7,11 m, 32 x 7,11 m bouwj.: 2012
Motor: MTU 16V 2000 M93, 2 x 4.868 PK (3.580 kW), diesel
$ 5.000.000
Ligplaats: Filipijnen, Manila
2012
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: $ 5.000.000 (≈ € 4.454.343), incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Converted Clovelly Class

Motorboot / motorkruiser: Custom built/Eigenbau, oldtimer
Lengte x breedte: 28,90 m x 5,40 m, 28,90 x 5,40 m bouwj.: 1896
Motor: 300 PK (221 kW), diesel
kr. 3.700.000
Ligplaats: Zweden, Stockholm, Sverige
1896
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: kr. 3.700.000 (≈ € 495.004), incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Manzones 30 M

Motorboot / motorjacht: Custom built/Eigenbau, oldtimer
Lengte x breedte: 29,50 m x 5,50 m, 29,50 x 5,50 m bouwj.: 1953
Motor: 2 x 250 PK (184 kW), diesel
€ 135.000
Ligplaats: Frankrijk, Bordeaux
1953
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 135.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Benetti SAIL Division 95

Motorboot / motorjacht: Benetti Sail Division, tweedehands boot
Lengte x breedte: 28,60 m x 6,70 m, 28,60 x 6,70 m bouwj.: 2008, hutten: 4
Motor: 2 x 1.600 PK (1.177 kW), diesel
€ 3.350.000
Ligplaats: Italië, Genova
2008
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 3.350.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen