Sunseeker Manhattan 62 (motorboot) - verkoop

motorboot / motorjacht, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Sunseeker Manhattan 62
Sunseeker Manhattan 62 - foto 2
Sunseeker Manhattan 62 - foto 3
Sunseeker Manhattan 62 - foto 4
Sunseeker Manhattan 62 - foto 5
Sunseeker Manhattan 62 - foto 6
Sunseeker Manhattan 62 - foto 7
Sunseeker Manhattan 62 - foto 8
Sunseeker Manhattan 62 - foto 9
1 / 9
▶
Sunseeker Manhattan 62 - foto 1
Sunseeker Manhattan 62 - foto 2
Sunseeker Manhattan 62 - foto 3
Sunseeker Manhattan 62 - foto 4
Sunseeker Manhattan 62 - foto 5
Sunseeker Manhattan 62 - foto 6
Sunseeker Manhattan 62 - foto 7
Sunseeker Manhattan 62 - foto 8
Sunseeker Manhattan 62 - foto 9
▶

Andere media

foto's
foto's
video
video
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Sunseeker Manhattan 62

Prijs:
€ 390.000
incl. BTW
Boot-ID:
s276758
Boot model:
Sunseeker Manhattan 62
Fabrikant:
Boot-type:
motorboot
Boot categorie:
motorjacht
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
2000
Toestand:
goed
Ligplaats:
Spanje, Palma de Mallorca
Hutten:
3
Rompmateriaal:
GVK/kunststof
CE-markering:
A - Oceaan
 

Technische gegevens

Lengte:
18,90 m (62 voet)
Breedte / diepgang:
4,75 / 1,10 m
 
Motor:
MAN V8
Motorvermogen:
2 x 800 PK (588 kW)
Brandstof:
diesel
Bouwjaar:
2000
Motor-uren:
ca. 2.000
Gemiddelde snelheid:
15,5 kn
Reikwijdte:
215 sm
Brandstoftank:
3.800 ltr
Schoonwatertank:
800 ltr
selectie sluiten

Promotie / service
Uitrusting+

Sunseeker Manhattan 62 kopen - uitrusting motorjacht - motorboot voor verkoop

Navigatie
autopilot, echolood, GPS, log, plotter, radar, VHF-radio

Technische uitrusting
220V landstroom aansluiting, acculader, boegschroef

Veiligheid
bilgepomp elektrisch, bilgepomp handmatig

Uitrusting dek
gangway, teak dek, zwemtrap

Interieur
magnetron, oven, wasmachine

Consumenten-electronica
cd, dvd, luidspreker in de cockpit, radio

Andere uitrusting
cockpitafel, cockpittapijt

selectie sluiten
Contact-

Sunseeker Manhattan 62 - zonder verplichting informeren - motorjacht

European Yacht Brokers
Contact:
European Yacht Brokers
Mevr. Sara Mattey
Camino de Canal 91 Ampliación RCNV , Local 82
46024 Valencia
Spanje
Telefoon:
tonen
Talen:
Arabisch, Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Russisch
 
europeanyachtbrokers.com
Sinds 6 jaren op yachtall.com

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Sunseeker Manhattan 62) - kopen en verkopen

Sunseeker Predator 62

Motorboot / motorjacht: Sunseeker, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 19,60 m x 5 m, 19,60 x 5 m bouwj.: 2008, hutten: 3
Motor: 2 x 2.199,9 PK (1.618 kW)
€ 685.000
Ligplaats: Griekenland
2008
Aanvraag versturen Video Bedrijf: European Yacht Brokers
Prijs: € 685.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Video

Aanvraag versturen

Sunseeker Manhattan 66

Motorboot / motorjacht: Sunseeker, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 20,80 m x 5,26 m, 20,80 x 5,26 m bouwj.: 2019, hutten: 5
Motor: MAN V8, 2 x 1.000 PK (735 kW), diesel
€ 1.650.000
Ligplaats: Spanje, Valencia
2019
Aanvraag versturen Video Bedrijf: European Yacht Brokers
Prijs: € 1.650.000, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Video

Aanvraag versturen

Explorer 62

Motorboot / motorjacht: Explorer Motor Yachts, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 18,54 m x 5,24 m, 18,54 x 5,24 m bouwj.: 2024, hutten: 4
Motor: Volvo Penta IPS 800, 599,6 PK (441 kW)
€ 1.900.000
Ligplaats: Italië, Portus Karalis, Cagliari, Sardinia
2024
Aanvraag versturen Video Bedrijf: European Yacht Brokers
Prijs: € 1.900.000, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Video

Aanvraag versturen

Lagoon 630 Motor Yacht

Motorboot / motorjacht: Lagoon, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 19,50 m x 6,50 m, 19,50 x 6,50 m bouwj.: 2020, hutten: 5
Motor: Volvo Penta D4-300, 2 x 300 PK (221 kW)
€ 1.700.000
Ligplaats: Montenegro, Tivat
2020
Aanvraag versturen Video Bedrijf: European Yacht Brokers
Prijs: € 1.700.000, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Video

Aanvraag versturen