Scanner Marine ENVY 860 (rubberboot) - verkoop

rubberboot / RIB, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Scanner Marine ENVY 860
Scanner Marine ENVY 860 - foto 2
Scanner Marine ENVY 860 - foto 3
Scanner Marine ENVY 860 - foto 4
Scanner Marine ENVY 860 - foto 5
Scanner Marine ENVY 860 - foto 6
1 / 6
▶
Scanner Marine ENVY 860 - foto 1
Scanner Marine ENVY 860 - foto 2
Scanner Marine ENVY 860 - foto 3
Scanner Marine ENVY 860 - foto 4
Scanner Marine ENVY 860 - foto 5
Scanner Marine ENVY 860 - foto 6
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
Boat for delivery immediate
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Scanner Marine ENVY 860

Prijs:
€ 64.500
excl. BTW
Boot-ID:
s270921
Boot model:
Scanner Marine ENVY 860
Fabrikant:
Boot-type:
rubberboot
Boot categorie:
RIB
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
2018
Ligplaats:
Spanje, Mallorca
 

Technische gegevens

Lengte:
8,50 m (27,9 voet)
Diepgang:
8,50 m
 
Motor:
Mercruiser 6.2L Bravo 3
Motorvermogen:
350 PK (257 kW)
Motor-uren:
ca. 225
selectie sluiten

Promotie / service
Contact-

Scanner Marine ENVY 860 - zonder verplichting informeren - RIB

Band of Boats
Contact:
Band of Boats
Premium Selected Boats
17 Avinguda de la Tramuntana
17487 Castelló d'Empúries
Spanje
Telefoon:
tonen
Talen:
Engels, Spaans, Frans
Sinds 7 jaren op yachtall.com

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Scanner Marine ENVY 860) - kopen en verkopen

Scanner Marine ENVY 860

Rubberboot / RIB: Scanner, tweedehands boot
Lengte: 8,50 m, 8,50 m bouwj.: 2018
Motor: Mercruiser 6.2L Bravo 3, 350 PK (257 kW)
€ 64.500
Ligplaats: Spanje, Mallorca
2018
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 64.500, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Scanner Marine ENVY 860

Rubberboot / RIB: Scanner, tweedehands boot
Lengte: 8,50 m, 8,50 m bouwj.: 2018
Motor: Mercruiser 6.2L Bravo 3, 350 PK (257 kW)
€ 64.500
Ligplaats: Spanje, Mallorca
2018
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 64.500, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Scanner Marine ONE

Rubberboot / RIB: Scanner, tweedehands boot
Lengte x breedte: 8,10 m x 3 m, 8,10 x 3 m bouwj.: 2006
Motor: 300 PK (221 kW), diesel
€ 59.000
Ligplaats: Italië, Venezia
2006
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 59.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Zodiac 870 Milpro SRR

Rubberboot / RIB: Zodiac, tweedehands boot
Lengte x breedte: 8,79 m x 3,05 m, 8,79 x 3,05 m bouwj.: 2012
Motor: Suzuki 225, 2 x 225 PK (165 kW), benzine
€ 75.000
Ligplaats: Italië, Imperia
2012
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 75.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen