Prestige 36 (motorboot) - verkoop

motorboot, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Prestige 36
Prestige 36 - foto 2
Prestige 36 - foto 3
Prestige 36 - foto 4
Prestige 36 - foto 5
Prestige 36 - foto 6
Prestige 36 - foto 7
Prestige 36 - foto 8
Prestige 36 - foto 9
Prestige 36 - foto 10
1 / 18
▶
Prestige 36 - foto 1
Prestige 36 - foto 2
Prestige 36 - foto 3
Prestige 36 - foto 4
Prestige 36 - foto 5
Prestige 36 - foto 6
Prestige 36 - foto 7
Prestige 36 - foto 8
Prestige 36 - foto 9
Prestige 36 - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
Boat for immediate delivery
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Prestige 36

Prijs:
€ 130.000
excl. BTW
Boot-ID:
s276665
Boot model:
Prestige 36
Fabrikant:
Boot-type:
motorboot
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
2003
Ligplaats:
Spanje, Girona
Overige:
flybridge
 

Technische gegevens

Lengte:
11,13 m (37 voet)
Breedte / diepgang:
3,84 / 11,10 m
 
Motor:
Volvo Penta KAD300/DP (/HP)
Motorvermogen:
2 x 285 PK (210 kW)
selectie sluiten

Promotie / service
Contact-

Prestige 36 - zonder verplichting informeren - motorboot

Band of Boats
Contact:
Band of Boats
Motonautica Llonch
6 Carrer Tramuntana
17487 Empuriabrava
Spanje
Telefoon:
tonen
Talen:
Engels, Spaans, Frans
Sinds 7 jaren op yachtall.com

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Prestige 36) - kopen en verkopen

Prestige 400

Motorboot / motorjacht: Prestige Yachts, tweedehands boot
Lengte x breedte: 11,87 m x 3,89 m, 11,87 x 3,89 m bouwj.: 2011, hutten: 2
Motor: Cummins, 2 x 380 PK (279 kW), diesel
€ 207.000
Ligplaats: Frankrijk
2011
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 207.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Prestige 36

Motorboot / motorjacht: Prestige Yachts, tweedehands boot
Lengte x breedte: 10,83 m x 3,84 m, 10,83 x 3,84 m bouwj.: 2003, hutten: 2
Motor: Volvo Penta, 2 x 285 PK (210 kW), diesel
€ 95.000
Ligplaats: Frankrijk, Arzon, Morbihan
2003
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 95.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Prestige 32

Motorboot: Prestige Yachts, tweedehands boot
Lengte x breedte: 10,40 m x 3,64 m, 10,40 x 3,64 m bouwj.: 2002
Motor: Volvo Penta TAMD 41 P, 2 x 200 PK (147 kW), diesel
€ 69.000
Ligplaats: Frankrijk, Binic - Étables-sur-Mer
2002
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 69.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Prestige 390 S

Motorboot / hardtop-boot: Prestige Yachts, tweedehands boot
Lengte x breedte: 11,67 m x 3,89 m, 11,67 x 3,89 m bouwj.: 2011, hutten: 2
Motor: Cummins, 2 x 320 PK (235 kW), diesel
€ 149.000
Ligplaats: Frankrijk, Grimaud, Var
2011
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 149.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen