Navan S30 (motorboot) - verkoop

motorboot / motor-kajuitboot, nieuwe boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Navan S30
Navan S30 - foto 2
Navan S30 - foto 3
Navan S30 - foto 4
Navan S30 - foto 5
Navan S30 - foto 6
Navan S30 - foto 7
Navan S30 - foto 8
Navan S30 - foto 9
Navan S30 - foto 10
1 / 16
▶
Navan S30 - foto 1
Navan S30 - foto 2
Navan S30 - foto 3
Navan S30 - foto 4
Navan S30 - foto 5
Navan S30 - foto 6
Navan S30 - foto 7
Navan S30 - foto 8
Navan S30 - foto 9
Navan S30 - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +

Navan S30 - NEUF DISPONIBLE EN CONCESSIONCaractéristiques principales :Marque / Modèle : NAVAN S30
Année / Model : 2026
NEUF EN STOCK / VISIBLE A LA CONCESSION A PORT CAMARGUE
Motorisation : 2 x 250 V8 MERCURY VERADO

Homologation : 12 personnes
Dimensions : 10,23 x 2,99 mètres
ZIPWAKE TRIM CONROL 600
2 COUCHAGES
GPS / SONDEUR SIMRAD NSX12 + TABLEAU DE BORD DIGITAL... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Navan S30

Prijs:
€ 235.001
incl. BTW
Boot-ID:
s293063
Boot model:
Navan S30
Fabrikant:
Navan
Boot-type:
motorboot
Boot categorie:
motor-kajuitboot
Categorie:
nieuwe boot
Bouwjaar:
2026
Ligplaats:
Frankrijk, Port Camargue, le Grau-du-Roi
Hutten / kooien:
1 / 2
 

Technische gegevens

Lengte:
10,23 m (34 voet)
Breedte:
2,99 m
 
Motorvermogen:
2 x 250 PK (184 kW)
Brandstof:
benzine
Aandrijving:
buitenboordmotor
selectie sluiten

Promotie / service
Uitrusting+

Navan S30 kopen - uitrusting motor-kajuitboot - motorboot voor verkoop

Navigatie
GPS, VHF-radio

Consumenten-electronica
dvd, tv

selectie sluiten
Contact-

Navan S30 - zonder verplichting informeren - motor-kajuitboot

Band of Boats
Contact:
Band of Boats
Bertrand Marine
1 Rte des Marines
30240 Le Grau-du-Roi
Frankrijk
Telefoon:
tonen
Talen:
Engels, Frans
Sinds 7 jaren op yachtall.com

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Navan S30) - kopen en verkopen

Navan T30

Motorboot / centerconsole: Navan, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 10,23 m x 2,99 m, 10,23 x 2,99 m bouwj.: 2026, hutten: 1
Motor: Mercury V6, 2 x 225 PK (165 kW), benzine
€ 169.000
Ligplaats: Frankrijk, Cavalaire
2026
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 179.000 € 169.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Navan C30

Motorboot / hardtop-boot: Navan, nieuwe boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 10,23 m x 2,99 m, 10,23 x 2,99 m bouwj.: 2025, hutten: 1
Motor: Mercury, 225 PK (165 kW)
€ 199.000
Ligplaats: Frankrijk, Lorient
2025
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 215.000 € 199.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Navan S30

Motorboot / motor-kajuitboot: Navan, nieuwe boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 10,23 m x 2,99 m, 10,23 x 2,99 m bouwj.: 2027, hutten: 1
Motor: Mercury Mercury Verado V8, 2 x 300 PK (221 kW), benzine
€ 275.000
Ligplaats: Frankrijk
2027
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 275.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Navan S30

Motorboot / motor-kajuitboot: Navan, tweedehands boot
Lengte x breedte: 10,50 m x 2,99 m, 10,50 x 2,99 m bouwj.: 2026, hutten: 1
Motor: 2 x 250 PK (184 kW), benzine
€ 215.000
Ligplaats: Frankrijk, Port Camargue, le Grau-du-Roi
2026
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 215.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen