Nauticat 33 (zeilboot) - verkoop

zeilboot / ketch, zeiljacht, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Nauticat 33
Nauticat 33 - foto 2
Nauticat 33 - foto 3
Nauticat 33 - foto 4
Nauticat 33 - foto 5
Nauticat 33 - foto 6
Nauticat 33 - foto 7
Nauticat 33 - foto 8
Nauticat 33 - foto 9
Nauticat 33 - foto 10
1 / 41
▶
Nauticat 33 - foto 1
Nauticat 33 - foto 2
Nauticat 33 - foto 3
Nauticat 33 - foto 4
Nauticat 33 - foto 5
Nauticat 33 - foto 6
Nauticat 33 - foto 7
Nauticat 33 - foto 8
Nauticat 33 - foto 9
Nauticat 33 - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
NAUTICAT 33 : Quille longue de 1.65 mètre de tirant d’eau. Bateau en bon état général. Gréement dormant récent. Gréement ketch. Génois sur enrouleur année 2016. Trinquette sur étai largable. Grand-voile full batten sur coulisseaux. Artimon. Bateau de tradition avec ses boiseries de très belles qualités. Idéal pour la croisière côtière et plus si affinité. Les manœuvres sont très facilitées grâce à son propulseur d’étrave. Son guindeau électrique est essentiel pour... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Nauticat 33

Prijs:
€ 72.000
incl. BTW
Boot-ID:
s319309
Boot model:
Nauticat 33
Boot-type:
zeilboot
Boot categorie:
ketch, zeiljacht
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
1991
Ligplaats:
Frankrijk, La Rochelle
Hutten / kooien:
2 / 4
Rompmateriaal:
GVK/kunststof
 

Technische gegevens

Lengte:
11,80 m (39 voet)
Breedte / diepgang:
3,26 / 1,65 m
 
Motor:
Ford Lehmann 2722
Motorvermogen:
80 PK (59 kW)
Brandstof:
diesel
Aandrijving:
met schroefas
Propeller:
vouwpropeller
Motor-uren:
ca. 3.983
selectie sluiten

Promotie / service
Uitrusting+

Nauticat 33 kopen - uitrusting ketch - zeilboot voor verkoop

Navigatie
autopilot, echolood, GPS, kompas, log, plotter, VHF-radio, windmeetinstrumenten

Technische uitrusting
accu (2), acculader, elektrische ankerlier, boegschroef, warm water systeem

Veiligheid
bilgepomp

Uitrusting dek
douche op dek, zwemplatform, zwemtrap

Interieur
kookplaat, oven

Zeilen
genua, grootzeil latten

Andere uitrusting
kussenbekleding

selectie sluiten
Contact-

Nauticat 33 - zonder verplichting informeren - ketch

Band of Boats
Contact:
Band of Boats
Larocque Yachting
LAROCQUE YACHTING 31 QUAI MARILLAC
17000 LA ROCHELLE
Frankrijk
Telefoon:
tonen
Talen:
Engels, Frans
Sinds 7 jaren op yachtall.com

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Nauticat 33) - kopen en verkopen

Nauticat 331

Zeilboot / sloep: Nauticat / Siltala Yachts, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 11,20 m x 3,40 m, 11,20 x 3,40 m bouwj.: 2000, hutten: 2
Motor: 88 PK (65 kW), diesel
€ 157.000
Ligplaats: Spanje, Alicante
2000
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 157.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Nauticat 33

Zeilboot / ketch: Nauticat / Siltala Yachts, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 10,99 m x 3,26 m, 10,99 x 3,26 m bouwj.: 1983, hutten: 2
Motor: Ford, 120 PK (88 kW), diesel
€ 49.900
Ligplaats: Frankrijk, Sète
1983
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 49.900, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Nauticat 38

Zeilboot / ketch: Nauticat / Siltala Yachts, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 11,50 m x 3,40 m, 11,50 x 3,40 m bouwj.: 1980
Motor: Ford Lehman, 80 PK (59 kW), diesel
€ 98.000
Ligplaats: Frankrijk, Saint-Tropez
1980
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 98.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Bénéteau Oceanis 40.1

Zeilboot / sloep: Bénéteau, tweedehands boot
Lengte x breedte: 11,99 m x 4,19 m, 11,99 x 4,19 m bouwj.: 2024, hutten: 4
Motor: 45 PK (33 kW), diesel
€ 244.000
Ligplaats: Kroatië, Pula
2024
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 244.000, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen