Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf (motorboot) - verkoop

motorboot / bowrider, cuddy cabin, runabout, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 2
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 3
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 4
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 5
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 6
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 7
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 8
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 9
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 10
1 / 15
▶
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 1
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 2
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 3
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 4
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 5
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 6
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 7
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 8
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 9
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +

Gebrauchtboot Maxum 2400 SR Bowrider, Modell 2003, inkl. serienmäßiger Ausstattung

inkl. Motor: Mercruiser 5.7l,
letzte Motorinspektion Frühjahr 2026
Bälge Wechsel Neu in Ende 2023

Trailer: TPV 3500kg
EZ Juni 2022, TÜV bis April 2028

inkl. Sonderausstattung:... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf

Prijs:
€ 24.999 € 19.999
Boot-ID:
s308034
Boot model:
Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf
Fabrikant:
Boot-type:
motorboot
Boot categorie:
bowrider, cuddy cabin, runabout
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
2003
Ligplaats:
Duitsland, Kiel
Personen:
11
Rompmateriaal:
GVK/kunststof
Romp-type:
planerende boot
Romp kleur:
wit
CE-markering:
C - Kustwateren
 

Technische gegevens

Lengte:
7,80 m (25,6 voet)
Breedte / diepgang:
2,55 / 0,85 m
Gewicht:
ca. 1.982 kg
 
Motor:
Mercruiser 5,7l
Brandstof:
benzine
Aandrijving:
Z-aandrijving
Bouwjaar:
2003
selectie sluiten

Promotie / service
Uitrusting+

Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf kopen - uitrusting bowrider - motorboot voor verkoop

Uitrusting dek
zwemtrap

selectie sluiten
Contact-

Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf - zonder verplichting informeren - bowrider

Bootscenter Kiel
Contact:
Bootscenter Kiel
Dhr. Kevin Marquardt
Haßberg 6
24113 Kiel
Duitsland
Telefoon:
tonen
Fax:
tonen
Talen:
Duits, Engels
 
www.bootscenter-kiel.de
Sinds 15 jaren op yachtall.com
Bovengemiddelde respons

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Maxum 2400 SR Bowrider, Saisonschlussverkauf) - kopen en verkopen

Parker 720 Adventure inkl. 200 PS und Trailer

Motorboot / cuddy cabin: Parker Poland, nieuwe boot configureerbaar, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 8,20 m x 2,46 m, 8,20 x 2,46 m bouwj.: 2026, hutten: 1
Motor: Mercury F 200 XL DS V6, 200 PK (147 kW), benzine
€ 101.999
Ligplaats: Duitsland, Kiel
2026
Aanvraag versturen Video Bedrijf: Bootscenter Kiel
Prijs: € 101.999, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Video

Aanvraag versturen
Komplettangebot

Quicksilver Activ 755 Cruiser

Motorboot / sportboot: Quicksilver, nieuwe boot configureerbaar, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 7,37 m x 2,55 m, 7,37 x 2,55 m bouwj.: 2026, hutten: 1
Motor: geen motor
€ 49.098
Ligplaats: Duitsland, Kiel
2026
Aanvraag versturen Video Bedrijf: Bootscenter Kiel
Prijs: € 49.098, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Video

Aanvraag versturen
ohne Motor

Parker 760 Qwest inkl. 200PS und Trailer

Motorboot / pilothouseboat: Parker Poland, nieuwe boot configureerbaar, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 8,10 m x 2,55 m, 8,10 x 2,55 m bouwj.: 2026, hutten: 1
Motor: Mercury F 200 XL DS V6, 200 PK (147 kW), benzine
€ 109.999
Ligplaats: Duitsland, Kiel
2026
Aanvraag versturen Video Bedrijf: Bootscenter Kiel
Prijs: € 109.999, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Video

Aanvraag versturen
Komplettangebot

Parker 690 Sport mit 150 PS und Trailer

Motorboot / sportboot: Parker Poland, nieuwe boot configureerbaar, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 7,40 m x 2,45 m, 7,40 x 2,45 m bouwj.: 2026
Motor: Mercury F 150 XL EFI, 150 PK (110 kW), benzine
€ 71.999
Ligplaats: Duitsland, Kiel
2026
Aanvraag versturen Bedrijf: Bootscenter Kiel
Prijs: € 71.999, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen