Leopard 45 (zeilboot) - verkoop

zeilboot / zeilcatamaran, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Leopard 45
Leopard 45 - foto 2
Leopard 45 - foto 3
Leopard 45 - foto 4
Leopard 45 - foto 5
Leopard 45 - foto 6
Leopard 45 - foto 7
Leopard 45 - foto 8
Leopard 45 - foto 9
Leopard 45 - foto 10
1 / 17
▶
Leopard 45 - foto 1
Leopard 45 - foto 2
Leopard 45 - foto 3
Leopard 45 - foto 4
Leopard 45 - foto 5
Leopard 45 - foto 6
Leopard 45 - foto 7
Leopard 45 - foto 8
Leopard 45 - foto 9
Leopard 45 - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
À Toulon, ce Leopard 45 de 2022 offre quatre cabines, quatre salles de bain et deux cockpits pour la vie à l’extérieure. . Voiles North Sails en Dyneema, Code Zero, deux Yanmar 45 cv, lithium 990 Ah, 400 W de panneaux solaire et dessalinisateur : ce qui lui offre une belle autonomie . Électronique Raymarine, annexe et armement de sécurité complets.
648 000 € TTC. Reprise de crédit-bail possible.

LEOPARD 45 2022
4 CABINES / 4 SDB
GV ET GENOIS NORTH SAILS... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Leopard 45

Prijs:
€ 540.000
excl. BTW
Boot-ID:
s318979
Boot model:
Leopard 45
Boot-type:
zeilboot
Boot categorie:
zeilcatamaran
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
2022
Ligplaats:
Frankrijk, Hyères
Hutten / kooien:
4 / 4
 

Technische gegevens

Lengte:
13,63 m (45 voet)
Breedte / diepgang:
7,40 / 1,25 m
 
Motorvermogen:
45 PK (33 kW)
Brandstof:
diesel
Motor-uren:
ca. 1.300
selectie sluiten

Promotie / service
Uitrusting+

Leopard 45 kopen - uitrusting zeilcatamaran - zeilboot voor verkoop

Navigatie
radar

selectie sluiten
Contact-

Leopard 45 - zonder verplichting informeren - zeilcatamaran

Band of Boats
Contact:
Band of Boats
Hellomulti SAS
33 Terre-plein O
85330 Noirmoutier-en-l'Île
Frankrijk
Mobiel:
tonen
Talen:
Engels, Frans
Sinds 7 jaren op yachtall.com

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Leopard 45) - kopen en verkopen

Leopard 45

Zeilboot / zeilcatamaran: Robertson & Caine, tweedehands boot
Lengte x breedte: 13,08 m x 7,37 m, 13,08 x 7,37 m bouwj.: 2019
Motor: Yanmar, 2 x 90 PK (66 kW), diesel
$ 635.000
Ligplaats: Filipijnen, Manila
2019
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: $ 635.000 (≈ € 564.294), incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Leopard 43

Zeilboot / zeilcatamaran: Robertson & Caine, tweedehands boot
Lengte x breedte: 12,80 m x 6,70 m, 12,80 x 6,70 m bouwj.: 2020, hutten: 4
Motor: Yanmar, 320 PK (235 kW), diesel
€ 495.000
Ligplaats: Griekenland
2020
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 495.000, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Leopard 45

Zeilboot / zeilcatamaran: Robertson & Caine, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 13,63 m x 7,40 m, 13,63 x 7,40 m bouwj.: 2023, hutten: 3
Motor: Robertson & Caine (Leopard Catamarans) Leopard 45, 2 x 90 PK (66 kW), diesel
€ 750.000
Ligplaats: Spanje, Club Nautic Cambrils
2023
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 750.000, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Dufour 44 Performance

Zeilboot / sloep: Dufour, tweedehands boot
Lengte x breedte: 13,67 m x 4,25 m, 13,67 x 4,25 m bouwj.: 2004, hutten: 3
Motor: 55 PK (40 kW), diesel
€ 110.000
Ligplaats: Italië, Imperia
2004
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 110.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen