Jeanneau Yachts 53 (zeilboot) - verkoop

zeilboot / sloep, zeiljacht, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Jeanneau Yachts 53
Jeanneau Yachts 53 - foto 2
Jeanneau Yachts 53 - foto 3
Jeanneau Yachts 53 - foto 4
Jeanneau Yachts 53 - foto 5
Jeanneau Yachts 53 - foto 6
Jeanneau Yachts 53 - foto 7
Jeanneau Yachts 53 - foto 8
Jeanneau Yachts 53 - foto 9
Jeanneau Yachts 53 - foto 10
1 / 41
▶
Jeanneau Yachts 53 - foto 1
Jeanneau Yachts 53 - foto 2
Jeanneau Yachts 53 - foto 3
Jeanneau Yachts 53 - foto 4
Jeanneau Yachts 53 - foto 5
Jeanneau Yachts 53 - foto 6
Jeanneau Yachts 53 - foto 7
Jeanneau Yachts 53 - foto 8
Jeanneau Yachts 53 - foto 9
Jeanneau Yachts 53 - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +

Jeanneau 53 - 2012

grand voile et génois 2026

LONGUEUR 16.06 m
LARGEUR 16.06 m
TIRANT D'EAU 2.30 m
POIDS 14935 kg
CAPACITE CARBURANT 240 litres
CAPACITE EAU 950 litres... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Jeanneau Yachts 53

Prijs:
€ 295.000 € 240.000
incl. BTW
Boot-ID:
s280653
Boot model:
Jeanneau Yachts 53
Fabrikant:
Boot-type:
zeilboot
Boot categorie:
sloep, zeiljacht
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
2012
Ligplaats:
Frankrijk, Bretagne
 

Technische gegevens

Lengte:
16,06 m (53 voet)
Breedte:
4,77 m
 
Motor:
Yanmar
Motorvermogen:
110 PK (81 kW)
Brandstof:
diesel
selectie sluiten

Promotie / service
Uitrusting+

Jeanneau Yachts 53 kopen - uitrusting sloep - zeilboot voor verkoop

Navigatie
GPS, radar, VHF-radio

Consumenten-electronica
cd

Zeilen
spinnaker

selectie sluiten
Contact-

Jeanneau Yachts 53 - zonder verplichting informeren - sloep

Band of Boats
Contact:
Band of Boats
Mahe Nautic
La Trinité-sur-Mer
56470 La Trinité-sur-Mer
Frankrijk
Mobiel:
tonen
Talen:
Engels, Frans
Sinds 7 jaren op yachtall.com

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Jeanneau Yachts 53) - kopen en verkopen

Jeanneau Yachts 53

Zeilboot / sloep: Jeanneau, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 15,73 m x 4,77 m, 15,73 x 4,77 m bouwj.: 2010, hutten: 4
Motor: Yanmar 4JH-HTE, 120 PK (88 kW), diesel
€ 170.000
Ligplaats: Portugal, Porto
2010
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 170.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Jeanneau Sun Odyssey 509

Zeilboot / sloep: Jeanneau, tweedehands boot
Lengte x breedte: 15,38 m x 4,69 m, 15,38 x 4,69 m bouwj.: 2015, hutten: 5
Motor: 80 PK (59 kW), diesel
€ 140.000
Ligplaats: Kroatië, Trogir
2015
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 140.000, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Jeanneau Sun Odyssey 51

Zeilboot / sloep: Jeanneau, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 15,35 m x 4,85 m, 15,35 x 4,85 m bouwj.: 1992, hutten: 3
Motor: Yanmar 4JH80, 80 PK (59 kW), diesel
€ 99.000
Ligplaats: Martinique, Le Marin
1992
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 99.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Jeanneau Sun Odyssey 519

Zeilboot / sloep: Jeanneau, tweedehands boot
Lengte x breedte: 14,98 m x 4,69 m, 14,98 x 4,69 m bouwj.: 2017, hutten: 5
Motor: Yanmar, 80 PK (59 kW), diesel
€ 230.000
Ligplaats: Italië, Toscana
2017
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 230.000, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen