Jeanneau Sun Odyssey 45 DS (zeilboot) - verkoop

zeilboot / sloep, zeiljacht, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Jeanneau Sun Odyssey 45 DS
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 2
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 3
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 4
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 5
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 6
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 7
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 8
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 9
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 10
1 / 28
▶
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 1
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 2
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 3
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 4
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 5
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 6
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 7
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 8
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 9
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
UK FLAG: 2008 Jeanneau Sun Odyssey 45DS - a highly regarded deck saloon cruiser that blends performance sailing with exceptional onboard comfort. She offers a solid, seaworthy hull with responsive handling, while remaining easy to sail short-handed thanks to her practical rig and deck layout.

Her standout feature is the bright and spacious interior, enhanced by the raised deck saloon design and large panoramic windows, creating an airy, light-filled living... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Jeanneau Sun Odyssey 45 DS

Prijs:
€ 170.000
incl. BTW
Boot-ID:
s305892
Boot model:
Jeanneau Sun Odyssey 45 DS
Fabrikant:
Boot-type:
zeilboot
Boot categorie:
sloep, zeiljacht
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
2008
Ligplaats:
Griekenland, Rhodes
Hutten / kooien:
3 / 5
Rompmateriaal:
GVK/kunststof
Romp kleur:
wit
 

Technische gegevens

Lengte:
13,75 m (45 voet)
Breedte / diepgang:
4,37 / 1,65 m
Douches:
2
Verwarming:
ja
 
Motor:
Yanmar 4JH4TE
Motorvermogen:
54 PK (40 kW)
Brandstof:
diesel
Aandrijving:
saildrive
Motor-uren:
ca. 980
Schoonwatertank:
2 x 308 ltr
selectie sluiten

Promotie / service
Uitrusting+

Jeanneau Sun Odyssey 45 DS kopen - uitrusting sloep - zeilboot voor verkoop

Navigatie
autopilot, echolood, GPS, kompas, log, plotter, radar, VHF-radio, windmeetinstrumenten

Technische uitrusting
accu (5), acculader, elektrische ankerlier, omvormer, boegschroef, stopcontacten 220V, warm water systeem

Veiligheid
bilgepomp, EPIRB, reddingsvesten, reddingsvlot (bombard)

Uitrusting dek
bimini top, douche op dek - warm/koud, fender, sprayhood / buiskap, zwemtrap

Interieur
koelbox, kookplaat, magnetron, oven

Consumenten-electronica
cd, luidspreker in de cockpit, tv, tv antenne

Zeilen
electrische winches, gennaker, grootzeil rol, rolgenua

Andere uitrusting
cockpitafel, fecaliëntank

selectie sluiten
Contact-

Jeanneau Sun Odyssey 45 DS - zonder verplichting informeren - sloep

Band of Boats
Contact:
Band of Boats
Archon Yachting S.A
Ethnikis Antistaseos 1 & Nimfaias Street
85300 Kos
Griekenland
Mobiel:
tonen
Talen:
Grieks, Engels, Frans
Sinds 7 jaren op yachtall.com

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Jeanneau Sun Odyssey 45 DS) - kopen en verkopen

Jeanneau Sun Magic 44

Zeilboot / sloep: Jeanneau, tweedehands boot
Lengte x breedte: 13,10 m x 4,23 m, 13,10 x 4,23 m bouwj.: 1990, hutten: 4
Motor: Lombardini, 50 PK (37 kW), diesel
€ 69.900
Ligplaats: Frankrijk
1990
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 69.900, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Jeanneau Sun Odyssey 490

Zeilboot / sloep: Jeanneau, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 14 m x 4,49 m, 14 x 4,49 m bouwj.: 2020, hutten: 4
Motor: Yanmar 4JH80, 80 PK (59 kW), diesel
€ 220.000
Ligplaats: Griekenland, Alimos
2020
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 285.000 € 220.000, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Jeanneau Sun Odyssey 45

Zeilboot / sloep: Jeanneau, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 13,72 m x 4,37 m, 13,72 x 4,37 m bouwj.: 2008, hutten: 2
Motor: Yanmar, 70 PK (51 kW), diesel
€ 155.000
Ligplaats: Spanje, Marina Boats, Castelldefels
2008
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 155.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Jeanneau Sun Odyssey 455

Zeilboot / sloep: Jeanneau, nieuwe boot
Lengte x breedte: 14,28 m x 4,49 m, 14,28 x 4,49 m bouwj.: 2026, hutten: 5
Motor: Yanmar, 57 PK (42 kW)
€ 415.000
Ligplaats: Frankrijk
2026
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 415.000, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen