Jeanneau Sun Odyssey 36.2 (zeilboot) - verkoop

zeilboot / sloep, zeiljacht, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Jeanneau Sun Odyssey 36.2
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 2
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 3
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 4
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 5
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 6
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 7
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 8
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 9
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 10
1 / 27
▶
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 1
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 2
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 3
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 4
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 5
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 6
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 7
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 8
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 9
Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
Élégant et harmonieux, ce plan de Jacques Fauroux est très vivant et rapide. Même dans les petites airs, il ne demande qu'à vous procurer d'agréables sensations de vitesse maîtrisée. Le Sun Odyssey 36.2 ajoute au plaisir du confort de vie à bord celui de l'agrément à la barre.
Ce magnifique Sun Odyssey 36.2 est proposé en version 2 cabines, avec une grande salle d'eau (douche et wc séparés) et une cabine arrière propriétaire très spacieuse de 4 M2.
Il s'agit d'une... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Jeanneau Sun Odyssey 36.2

Prijs:
€ 68.500
incl. BTW
Boot-ID:
s302895
Boot model:
Jeanneau Sun Odyssey 36.2
Fabrikant:
Boot-type:
zeilboot
Boot categorie:
sloep, zeiljacht
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
1999
Ligplaats:
Frankrijk, Lorient
Hutten / kooien:
2 / 4
 

Technische gegevens

Lengte:
11 m (36 voet)
Breedte / diepgang:
3,75 / 1,90 m
 
Motorvermogen:
28 PK (21 kW)
Brandstof:
diesel
Motor-uren:
ca. 300
selectie sluiten

Promotie / service
Contact-

Jeanneau Sun Odyssey 36.2 - zonder verplichting informeren - sloep

Band of Boats
Contact:
Band of Boats
Sarl Atout Nautisme
1, Rue dEstienne dOrves
56100 LORIENT
Frankrijk
Mobiel:
tonen
Talen:
Engels, Frans
Sinds 7 jaren op yachtall.com

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Jeanneau Sun Odyssey 36.2) - kopen en verkopen

Jeanneau Sun Odyssey 36.2

Zeilboot / sloep: Jeanneau, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 10,75 m x 3,70 m, 10,75 x 3,70 m bouwj.: 1998, hutten: 2
Motor: Volvo Penta MD-2030, 28 PK (21 kW), diesel
€ 59.000
Ligplaats: Frankrijk, Port de St Cyprien, Saint
1998
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 59.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Jeanneau Sun Odyssey 380

Zeilboot / sloep: Jeanneau, tweedehands boot
Lengte x breedte: 11,25 m x 3,75 m, 11,25 x 3,75 m bouwj.: 2024, hutten: 3
Motor: 40 PK (29 kW), diesel
€ 269.000
Ligplaats: Frankrijk, La Rochelle
2024
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 269.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Jeanneau Sun Odyssey 349

Zeilboot / sloep: Jeanneau, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 10,34 m x 3,44 m, 10,34 x 3,44 m bouwj.: 2020, hutten: 3
Motor: Yanmar 3YM20, 21 PK (15 kW), diesel
€ 130.000
Ligplaats: Frankrijk, Saint-Malo
2020
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 130.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Jeanneau Sun Fast 37

Zeilboot / sloep: Jeanneau, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 11,40 m x 3,70 m, 11,40 x 3,70 m bouwj.: 2005, hutten: 3
Motor: Yanmar 3YM30, 30 PK (22 kW), diesel
€ 68.000
Ligplaats: Italië, Fiumicino
2005
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 68.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen