Gobbi Atlantis 345 SC (motorboot) - verkoop

motorboot / motorjacht, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Gobbi Atlantis 345 SC
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 2
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 3
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 4
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 5
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 6
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 7
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 8
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 9
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 10
1 / 37
▶
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 1
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 2
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 3
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 4
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 5
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 6
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 7
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 8
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 9
Gobbi Atlantis 345 SC - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
The Gobbi Atlantis 345 SC is a stylish and well-maintained 2007 Italian sports cruiser, powered by twin Volvo Penta D4-260 diesel engines delivering excellent performance and handling. Offering comfortable accommodation for four, she features a spacious cockpit with wet bar, bow thruster, diesel heating, Raymarine navigation package and numerous recent upgrades, including coppercoating and a new canopy. Priced at £74,950, she represents outstanding value in today's... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Gobbi Atlantis 345 SC

Prijs:
£ 74.950 (≈ € 89.197)
incl. BTW
Boot-ID:
s313486
Boot model:
Gobbi Atlantis 345 SC
Bootnaam:
Kesa
Fabrikant:
Boot-type:
motorboot
Boot categorie:
motorjacht
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
2007
Ligplaats:
Verenigd Koninkrijk, Portland, Dorset
Hutten / kooien:
2 / 4
Rompmateriaal:
GVK/kunststof
 

Technische gegevens

Lengte:
11,25 m (37 voet)
Breedte / diepgang:
3,55 / 0,91 m
Gewicht:
ca. 5.500 kg
 
Motor:
Volvo Penta
Motorvermogen:
2 x 260 PK (191 kW)
Brandstof:
diesel
Motor-uren:
ca. 500
Max. Snelheid:
35 kn
Brandstoftank:
500 ltr
selectie sluiten

Promotie / service
Uitrusting+

Gobbi Atlantis 345 SC kopen - uitrusting motorjacht - motorboot voor verkoop

Navigatie
kompas, plotter, radar, VHF-radio

Technische uitrusting
220V landstroom aansluiting, davits, boegschroef

Interieur
magnetron, spoelbak

selectie sluiten
Contact-

Gobbi Atlantis 345 SC - zonder verplichting informeren - motorjacht

ClipperMarine
Contact:
ClipperMarine
Mevr. Veronika Lentz
Avinguda de Gabriel Roca, 26
07014 Palma de Mallorca
Spanje
Telefoon:
tonen
Mobiel:
tonen
Talen:
Duits, Engels, Spaans, Italiaans
 
www.clippermarinespain.com
Sinds 9 jaren op yachtall.com

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Gobbi Atlantis 345 SC) - kopen en verkopen

Bavaria SR35 Open Top-DEMO BOAT Discount

Motorboot / motor-kajuitboot: Bavaria, nieuwe boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 11,40 m x 3,46 m, 11,40 x 3,46 m bouwj.: 2025, hutten: 1
Motor: Volvo Penta, 2 x 300 PK (221 kW), diesel
€ 339.995
Ligplaats: Spanje, Palma
2025
Aanvraag versturen Bedrijf: ClipperMarine
Prijs: € 339.995, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Bavaria S33 Open

Motorboot / motor-kajuitboot: Bavaria, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 10,94 m x 3,31 m, 10,94 x 3,31 m bouwj.: 2022, hutten: 1
Motor: Volvo Penta, 2 x 220 PK (162 kW), diesel
£ 144.950
Ligplaats: Portugal, Villamoura
2022
Aanvraag versturen Bedrijf: ClipperMarine
Prijs: £ 144.950 (≈ € 172.503), excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Sealine S37

Motorboot / motorjacht: Sealine, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 11,30 m x 3,71 m, 11,30 x 3,71 m bouwj.: 1997, hutten: 2
Motor: Mercruiser, 2 x 220 PK (162 kW), diesel
£ 64.950
Ligplaats: Verenigd Koninkrijk, Portsmouth, Hampshire
1997
Aanvraag versturen Bedrijf: ClipperMarine
Prijs: £ 64.950 (≈ € 77.296), incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Bavaria SR35 Open Top-DEMO BOAT Discount

Motorboot / motor-kajuitboot: Bavaria, nieuwe boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 11,40 m x 3,46 m, 11,40 x 3,46 m bouwj.: 2025, hutten: 1
Motor: Volvo Penta, 2 x 300 PK (221 kW), diesel
€ 339.995
Ligplaats: Spanje, Palma
2025
Aanvraag versturen Bedrijf: ClipperMarine
Prijs: € 339.995, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen