Fairline Phantom 48 (motorboot) - verkoop

motorboot / motorjacht, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Fairline Phantom 48
Fairline Phantom 48 - foto 2
Fairline Phantom 48 - foto 3
Fairline Phantom 48 - foto 4
Fairline Phantom 48 - foto 5
Fairline Phantom 48 - foto 6
Fairline Phantom 48 - foto 7
Fairline Phantom 48 - foto 8
Fairline Phantom 48 - foto 9
Fairline Phantom 48 - foto 10
1 / 26
▶
Fairline Phantom 48 - foto 1
Fairline Phantom 48 - foto 2
Fairline Phantom 48 - foto 3
Fairline Phantom 48 - foto 4
Fairline Phantom 48 - foto 5
Fairline Phantom 48 - foto 6
Fairline Phantom 48 - foto 7
Fairline Phantom 48 - foto 8
Fairline Phantom 48 - foto 9
Fairline Phantom 48 - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
Zeer elegante Britse flybridge. Perfect onderhouden en klaar om te varen, is hij uitgerust met twee Volvo Penta D9 575-motoren met slechts 370 uur zeiltijd, wat een buitengewone combinatie van prestaties, betrouwbaarheid en gemoedsrust biedt.
Drie dubbele cabines: full-beam master cabin met eigen badkamer, dubbele VIP-cabine voorin en gastencabine met stapelbedden, tweede gastenbadkamer. De bemanningscabine is omgebouwd tot opslagruimte.
2025 Works: nieuw... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Fairline Phantom 48

Prijs:
€ 385.000
incl. BTW
Boot-ID:
s313280
Boot model:
Fairline Phantom 48
Fabrikant:
Boot-type:
motorboot
Boot categorie:
motorjacht
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
2008
Ligplaats:
Frankrijk, Costa Azzurra
Vlag:
Frankrijk
Personen:
10
Hutten / kooien:
3 / 6
Rompmateriaal:
GVK/kunststof
Overige:
flybridge
 

Technische gegevens

Lengte:
14,47 m (47 voet)
Breedte / diepgang:
4,38 / 1,12 m
Gewicht:
ca. 15.600 kg
Aantal WC's:
2
 
Motor:
Volvo Penta D9
Motorvermogen:
2 x 575 PK (423 kW)
Brandstof:
diesel
Aandrijving:
met schroefas
Motor-uren:
ca. 370
Brandstoftank:
1.660 ltr
Schoonwatertank:
550 ltr
selectie sluiten

Promotie / service
Uitrusting+

Fairline Phantom 48 kopen - uitrusting motorjacht - motorboot voor verkoop

Navigatie
autopilot (Raymarine), echolood, GPS, kompas, plotter, radar (Raymarine), VHF-radio

Technische uitrusting
accu, acculader, airconditioning (Webasto caldo e freddo in ogni cabina), elektrische ankerlier, generator (1 x 11 Kw - Onan), boegschroef, stopcontacten 220V, warm water systeem

Veiligheid
bilgepomp automatic, bilgepomp handmatig

Uitrusting dek
bimini top (fly), douche op dek, gangway (IDRAULICA), zwemplatform (teak), zwemtrap

Divisie - hutten
aparte bemanningskabine

Interieur
barbecue, diepvries, koelkast, keramische kookplaat, oven, wasmachine (Zanussi)

Consumenten-electronica
tv

Dekzeilen
cockpitkap (invernale blu navy)

Andere uitrusting
cockpitafel

selectie sluiten
Contact-

Fairline Phantom 48 - zonder verplichting informeren - motorjacht

Valbroker
Contact:
Valbroker
Dhr. Valentino Frosio
Via quarantadue martiri, 165
28924 Verbania
Italië
Mobiel:
tonen
Talen:
Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans
 
www.valbroker.com
Sinds 9 jaren op yachtall.com
Bovengemiddelde respons

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Fairline Phantom 48) - kopen en verkopen

Fairline Targa 48 GT

Motorboot / hardtop-boot: Fairline, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 14,59 m x 4,22 m, 14,59 x 4,22 m bouwj.: 2019, hutten: 3
Motor: Volvo Penta IPS 600, 2 x 480 PK (353 kW), diesel
€ 680.000
Ligplaats: Italië, Lazio
2019
Aanvraag versturen Bedrijf: Valbroker
Prijs: € 680.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Fairline Targa 48 Open

Motorboot / hardtop-boot: Fairline, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 13,78 m x 4,32 m, 13,78 x 4,32 m bouwj.: 2015, hutten: 2
Motor: Volvo Penta D6 IPS 600, 2 x 435 PK (320 kW), diesel
€ 595.000
Ligplaats: Frankrijk, Costa Azzurra
2015
Aanvraag versturen Bedrijf: Valbroker
Prijs: € 595.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Sealine F430

Motorboot / motorjacht: Sealine, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 13,55 m x 4,20 m, 13,55 x 4,20 m bouwj.: 2020, hutten: 3
Motor: Volvo Penta IPS 600, 2 x 435 PK (320 kW), diesel
€ 630.000
Ligplaats: Frankrijk, Costa Azzurra
2020
Aanvraag versturen Bedrijf: Valbroker
Prijs: € 630.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Bruno Abbate Primatist G 48

Motorboot / motorjacht: Bruno Abbate, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 13,75 m x 4,35 m, 13,75 x 4,35 m bouwj.: 1998, hutten: 3
Motor: MAN, 2 x 800 PK (588 kW), diesel
€ 159.000
Ligplaats: Italië, Liguria
1998
Aanvraag versturen Bedrijf: Valbroker
Prijs: € 159.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen