Euroship Luxe Motor 2000 (motorboot) - verkoop

motorboot / motorjacht, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Euroship Luxe Motor 2000
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 2
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 3
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 4
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 5
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 6
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 7
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 8
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 9
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 10
1 / 41
▶
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 1
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 2
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 3
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 4
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 5
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 6
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 7
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 8
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 9
Euroship Luxe Motor 2000 - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
20 Meter Wohnraum auf dem Wasser – nicht für den Besuch, sondern zum Leben. Die Luxe Motor 2000 richtet sich an Käufer, die nicht nur fahren, sondern an Bord wohnen wollen. Mit knapp 20 Metern Länge, vier Kabinen und Stehhöhen bis 217 cm im Salon bietet dieses Schiff Raumverhältnisse, die klassische Boote dieser Klasse deutlich übertreffen.
Das überdachte Achterdeck erweitert den Wohnbereich nach außen – unabhängig vom Wetter. Ein Ort, der nicht nur genutzt wird,... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Euroship Luxe Motor 2000

Prijs:
€ 519.000 € 499.000
incl. BTW, NOTK
Boot-ID:
s270490
Boot model:
Euroship Luxe Motor 2000
Fabrikant:
Euroship Jachtbouw
Boot-type:
motorboot
Boot categorie:
motorjacht
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
2014
Vorige eigenaren:
1
Ligplaats:
Tsjechië, Bratislava
Vlag:
Tsjechië
Hutten / kooien:
4 / 8
Rompmateriaal:
stalen boot
Romp-type:
verdringer
Romp kleur:
wit + groen
CE-markering:
C - Kustwateren
 

Technische gegevens

Lengte:
19,95 m (65 voet)
Breedte / diepgang:
4,75 / 1 m
Doorvaarthoogte:
3,20 m
Stahoogte:
2,10 m
Douches:
3
Aantal WC's:
3
 
Motor:
John Deere
Motorvermogen:
210 PK (154 kW)
Brandstof:
diesel
Koeling:
vers water
Propeller:
singleprop propeller, 4 vleugels, roestvast staal
Mogelijke motorisering tot:
210 PK
Brandstoftank:
4.000 ltr
Brandstoftank - materiaal:
roestvast staal
Schoonwatertank:
3.000 ltr
Schoonwatertank - materiaal:
roestvast staal
selectie sluiten

Promotie / service
Uitrusting+

Euroship Luxe Motor 2000 kopen - uitrusting motorjacht - motorboot voor verkoop

Navigatie
echolood, GPS, log, plotter, positielichten, toerentalmeter, VHF-radio

Technische uitrusting
220V landstroom aansluiting, accu, acculader, airconditioning (Klima in allen Kabinen und im Hauptsalon), anker, elektrische boeg-ankerlier, davits, gelijkrichter, generator, hoofdschakelaar, boegschroef, hekschroef, stromend water systeem, urenteller, warm water systeem, zoeklicht

Veiligheid
bilgepomp automatic, blusapparaat, misthoorn

Uitrusting dek
hardtop

Divisie - hutten
boegcabine, stuurpositie binnen

Interieur
koelkast, oven, spoelbak, elektrisch toilet

selectie sluiten
Contact-

Euroship Luxe Motor 2000 - zonder verplichting informeren - motorjacht

YachtundBoot
Contact:
YachtundBoot
Dhr. Michel Mahlo
Wendenschloßstraße 308
12557 Berlin
Duitsland
Telefoon:
tonen
Mobiel:
tonen
Talen:
Duits, Engels
 
yachtundboot.de

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Euroship Luxe Motor 2000) - kopen en verkopen

Sunseeker Predator 74 Sports Fly

Motorboot / motorjacht: Sunseeker, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 22,03 m x 5,40 m, 22,03 x 5,40 m bouwj.: 2011, hutten: 4
Motor: MAN, 2 x 1.800 PK (1.324 kW), diesel
€ 895.000
Ligplaats: Kroatië, Šibenik
2011
Aanvraag versturen Bedrijf: YachtundBoot
Prijs: € 945.000 € 895.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen
Sunseeker Predator 74 Sports Fly | 3.600 PS, MAN V12