Centurion 59 (zeilboot) - verkoop

zeilboot / zeiljacht, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Centurion 59
Centurion 59 - foto 2
Centurion 59 - foto 3
Centurion 59 - foto 4
Centurion 59 - foto 5
Centurion 59 - foto 6
Centurion 59 - foto 7
Centurion 59 - foto 8
Centurion 59 - foto 9
Centurion 59 - foto 10
1 / 39
▶
Centurion 59 - foto 1
Centurion 59 - foto 2
Centurion 59 - foto 3
Centurion 59 - foto 4
Centurion 59 - foto 5
Centurion 59 - foto 6
Centurion 59 - foto 7
Centurion 59 - foto 8
Centurion 59 - foto 9
Centurion 59 - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
The Centurion 59 "Amanda" is a fantastic high performing long distance world cruiser built by the reknown Wauquiez yard. The Centurion 59 " Amanda" has had one owner since 1997. Amanda has been meticulously maintained to the highest standards. Amanda is also the only Centurion 59 with a full beam "widebody" aft cabin. Always kepot on the hard during the winter and moored on the fresh water ijsselmeer lake when not sailing. For those looking for a blue water cruiser... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Centurion 59

Prijs:
€ 339.000 € 298.000
incl. BTW
Boot-ID:
s275555
Boot model:
Centurion 59
Fabrikant:
Centurion
Designer:
Dubois Naval Architects Ltd.
Boot-type:
zeilboot
Boot categorie:
zeiljacht
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
1991
Ligplaats:
Nederland, Contact De Valk Hindeloopen
Hutten / kooien:
3 / 7
Rompmateriaal:
GVK/kunststof
 

Technische gegevens

Lengte:
17,83 m (58 voet)
Breedte / diepgang:
5,03 / 2,30 m
Doorvaarthoogte:
23,50 m
Gewicht:
ca. 26.000 kg
 
Motor:
Volvo Penta
Motorvermogen:
130 PK (96 kW)
Brandstof:
diesel
Aandrijving:
met schroefas
Max. Snelheid:
9 kn
selectie sluiten

Promotie / service
Contact-

Centurion 59 - zonder verplichting informeren - zeiljacht

De Valk Yacht Broker
Contact:
De Valk Yacht Broker
De Valk Hindeloopen
Oosterstrand 1
8713 JS Hindeloopen
Nederland
Telefoon:
tonen
Talen:
Duits, Engels, Nederlands
 
www.devalk.nl
Sinds 14 jaren op yachtall.com
Bovengemiddelde respons

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Centurion 59) - kopen en verkopen

Centurion 59

Zeilboot / zeiljacht: Centurion, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 17,83 m x 5,03 m, 17,83 x 5,03 m bouwj.: 1991, hutten: 3
Motor: Volvo Penta, 120 PK (88 kW), diesel
€ 149.000
Ligplaats: Griekenland, Contact De Valk Corfu
1991
Aanvraag versturen Bedrijf: De Valk Yacht Broker
Prijs: € 149.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Bavaria 55 Cruiser

Zeilboot / zeiljacht: Bavaria, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 16,75 m x 4,87 m, 16,75 x 4,87 m bouwj.: 2010, hutten: 4
Motor: Volvo Penta, 110 PK (81 kW), diesel
€ 350.000
Ligplaats: Kroatië, Contact De Valk Dalmatia
2010
Aanvraag versturen Bedrijf: De Valk Yacht Broker
Prijs: € 350.000, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Moody 54

Zeilboot / zeiljacht: Moody, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 16,72 m x 4,85 m, 16,72 x 4,85 m bouwj.: 2002, hutten: 3
Motor: Yanmar, 100 PK (74 kW), diesel
€ 369.000
Ligplaats: Italië, Contact De Valk Antibes
2002
Aanvraag versturen Bedrijf: De Valk Yacht Broker
Prijs: € 369.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Sunreef 62

Zeilboot / zeilcatamaran: Sunreef Yachts, tweedehands boot
Lengte x breedte: 18,90 m x 9,27 m, 18,90 x 9,27 m bouwj.: 2008, hutten: 5
Motor: Yanmar, 2 x 110 PK (81 kW), diesel
€ 200.000
Ligplaats: Frankrijk, Contact De Valk Antibes
2008
Aanvraag versturen Bedrijf: De Valk Yacht Broker
Startprijs veiling: € 200.000, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen