Bavaria 47 Ocean (zeilboot) - verkoop

zeilboot / zeiljacht, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Bavaria 47 Ocean
Bavaria 47 Ocean - foto 2
Bavaria 47 Ocean - foto 3
Bavaria 47 Ocean - foto 4
Bavaria 47 Ocean - foto 5
Bavaria 47 Ocean - foto 6
Bavaria 47 Ocean - foto 7
Bavaria 47 Ocean - foto 8
Bavaria 47 Ocean - foto 9
Bavaria 47 Ocean - foto 10
1 / 10
▶
Bavaria 47 Ocean - foto 1
Bavaria 47 Ocean - foto 2
Bavaria 47 Ocean - foto 3
Bavaria 47 Ocean - foto 4
Bavaria 47 Ocean - foto 5
Bavaria 47 Ocean - foto 6
Bavaria 47 Ocean - foto 7
Bavaria 47 Ocean - foto 8
Bavaria 47 Ocean - foto 9
Bavaria 47 Ocean - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +

Bavaria 47 Ocean designed by J&J Design and built by Bavaria Yachts in Germany in 2000
UK Flag

GRP hull and superstructure
Teak decks and cockpit
Lead Fin keel - shallow keel
Skeg hung spade rudder
Wheel steering
MECHANICALS1 x VOLVO TMD 22 79 hp turbocharged, fresh water cooled diesel engine
Shaft drive to 3 blade propeller... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Bavaria 47 Ocean

Prijs:
£ 115.000 (≈ € 136.281)
Boot-ID:
s236277
Boot model:
Bavaria 47 Ocean
Fabrikant:
Designer:
Judel / Vrolijk & co
Boot-type:
zeilboot
Boot categorie:
zeiljacht
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
2000
Ligplaats:
Turkije, Didim
Personen:
6
Hutten / kooien:
3 / 6
Rompmateriaal:
GVK/kunststof
 

Technische gegevens

Lengte:
14,68 m (48 voet)
Breedte / diepgang:
3,33 / 1,07 m
Gewicht:
ca. 11.900 kg
 
Brandstof:
diesel
Brandstoftank:
440 ltr
selectie sluiten

Promotie / service
Uitrusting+

Bavaria 47 Ocean kopen - uitrusting zeiljacht - zeilboot voor verkoop

Navigatie
autopilot, kompas, log, NAVTEX, plotter, radar, VHF-radio

Technische uitrusting
220V landstroom aansluiting, acculader, airconditioning, generator, omvormer, boegschroef

Veiligheid
bilgepomp, EPIRB, reddingsvesten, reddingsvlot

Uitrusting dek
bimini top, fender, sprayhood / buiskap, teak dek

Interieur
magnetron, spoelbak

Consumenten-electronica
cd, dvd, tv

Zeilen
spinnaker

Andere uitrusting
cockpitafel, onderwater diepte aanstreping

selectie sluiten
Contact-

Bavaria 47 Ocean - zonder verplichting informeren - zeiljacht

Sunbird International Yacht Sales
Contact:
Sunbird International Yacht Sales
Dhr. Eric Martin
Clyde Marina
KA22 8DB Ayrshire Scotland
Verenigd Koninkrijk
Telefoon:
tonen
Fax:
tonen
Talen:
Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Portugees
 
www.sunbirdyachts.eu
Sinds 8 jaren op yachtall.com
Bovengemiddelde respons

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Bavaria 47 Ocean) - kopen en verkopen

Bavaria 49

Zeilboot / zeiljacht: Bavaria, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 14,95 m x 4,46 m, 14,95 x 4,46 m bouwj.: 2004, hutten: 4
Motor: diesel
€ 129.000
Ligplaats: Turkije, Marmaris
2004
Aanvraag versturen Bedrijf: Sunbird International Yacht...
Prijs: € 129.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Bavaria 46 Cruiser

Zeilboot / zeiljacht: Bavaria, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 14,40 m x 4,40 m, 14,40 x 4,40 m bouwj.: 2007
€ 79.900
Ligplaats: Turkije, Karacasogut
2007
Aanvraag versturen Bedrijf: Sunbird International Yacht...
Prijs: € 79.900, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Bavaria 47 Cruiser

Zeilboot / zeiljacht: Bavaria, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 14,49 m x 4,39 m, 14,49 x 4,39 m bouwj.: 2009
€ 77.500
Ligplaats: Turkije, Marmaris
2009
Aanvraag versturen Bedrijf: Sunbird International Yacht...
Prijs: € 89.000 € 77.500, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Bavaria Cruiser 46

Zeilboot / zeiljacht: Bavaria, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 14,27 m x 4,35 m, 14,27 x 4,35 m bouwj.: 2016
Motor: Volvo Penta, 55 PK (40 kW), diesel
€ 150.000
Ligplaats: Turkije, Fethiye
2016
Aanvraag versturen Bedrijf: Sunbird International Yacht...
Prijs: € 150.000, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen