Sur Marine LT 300 (gummibåd) til salg

gummibåd, ny båd

Søg efter anden båd

Billeder

Sur Marine LT 300
Sur Marine LT 300 - billede 2
Sur Marine LT 300 - billede 3
Sur Marine LT 300 - billede 4
1 / 4
▶
Sur Marine LT 300 - billede 1
Sur Marine LT 300 - billede 2
Sur Marine LT 300 - billede 3
Sur Marine LT 300 - billede 4

billeder
billeder
print
print
del
del
Send forespørgsel
Beskrivelse +

SUR Marine - Luxery Tenders Made in Italy - ORCA Hypalon- Quality since 1999

Die faltbaren Hypalon-Schlauchboote von Sur Marine sind wohl die leichtesten Ihrer Klasse. Dank der firmeneigenen Innovation, dem neu entwickelten Hochdruckluftboden "Softeck".

LT 300

Abmessungen: 3,00 m x 1,55 m
Schlauchdurchmesser: 0,42 m
Max. Personen: 5
CE: Kat. C / 5 Personen... hele teksten
luk sektion
Båddata +
Tilføj til overvågningsliste

Båddata Sur Marine LT 300

Pris:
€ 3.490
Moms inkl., Moms kan trækkes
Båd-ID:
s224168
Bådmodel:
Sur Marine LT 300
Producent:
Bådtype:
gummibåd
Kategori:
ny båd
Byggeår:
2025
Lokation:
Tyskland, Mannheim
Personer:
5
 

Teknisk data

Længde:
3 m (9,8 fod)
Bredde:
1,55 m
 
Motor:
ingen motor
Mulig motorstørrelse (maks):
6 hk
luk sektion

Reklame / service
Kontakt-

Sur Marine LT 300 - info uden binding - gummibåd

Ribcenter GmbH
Kontakt:
Ribcenter GmbH
Hr. Stefan Steinkröger
Am neuen Rheinhafen 14
67346 Speyer
Tyskland
Telefon:
vis
Mobiltelefon:
vis
Sprog:
tysk, engelsk
 
www.ribcenter24.com
I 7 år på yachtall.com
Svarprocent over gennemsnittet

Felter med * skal udfyldes.

 


luk sektion
Søg efter anden båd
Boot & Fun Berlin



Andre både (som Sur Marine LT 300) - til køb og til slag

Sur Marine LT 270

Gummibåd: Sur Marine, ny båd
Længde x bredde: 2,70 m x 1,50 m, 2,70 x 1,50 m bygget: 2025
Motor: ingen motor
€ 3.190
Lokation: Tyskland, Mannheim
2025
Send forespørgsel Virksomhed: Ribcenter GmbH
Pris: € 3.190, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Sur Marine ST 290 Classic

Gummibåd: Sur Marine, ny båd
Længde x bredde: 2,95 m x 1,63 m, 2,95 x 1,63 m bygget: 2025
Motor: ingen motor
€ 9.790
Lokation: Tyskland, Mannheim
2025
Send forespørgsel Virksomhed: Ribcenter GmbH
Pris: € 9.790, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Sur Marine ST 330 Classic

Gummibåd: Sur Marine, ny båd
Længde x bredde: 3,26 m x 1,70 m, 3,26 x 1,70 m bygget: 2025
Motor: ingen motor
€ 15.290
Lokation: Tyskland, Mannheim
2025
Send forespørgsel Virksomhed: Ribcenter GmbH
Pris: € 15.290, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Sur Marine ST 350 Prestige

Gummibåd: Sur Marine, ny båd
Længde x bredde: 3,50 m x 1,77 m, 3,50 x 1,77 m bygget: 2025
Motor: ingen motor
€ 14.590
Lokation: Tyskland, Mannheim
2025
Send forespørgsel Virksomhed: Ribcenter GmbH
Pris: € 14.590, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel