Sea Ray 250 SDX (motorbåd) til salg

motorbåd / bowrider, runabout, brugt båd

Søg efter anden båd

Billeder

Sea Ray 250 SDX
Sea Ray 250 SDX - billede 2
Sea Ray 250 SDX - billede 3
Sea Ray 250 SDX - billede 4
Sea Ray 250 SDX - billede 5
Sea Ray 250 SDX - billede 6
Sea Ray 250 SDX - billede 7
Sea Ray 250 SDX - billede 8
Sea Ray 250 SDX - billede 9
Sea Ray 250 SDX - billede 10
1 / 14
▶
Sea Ray 250 SDX - billede 1
Sea Ray 250 SDX - billede 2
Sea Ray 250 SDX - billede 3
Sea Ray 250 SDX - billede 4
Sea Ray 250 SDX - billede 5
Sea Ray 250 SDX - billede 6
Sea Ray 250 SDX - billede 7
Sea Ray 250 SDX - billede 8
Sea Ray 250 SDX - billede 9
Sea Ray 250 SDX - billede 10
▶

billeder
billeder
print
print
del
del
Send forespørgsel
Beskrivelse +
Bateau à moteur d'occasion. Le Sea Ray SDX est la quintessence flottante du temps bien utilisé. Conçu pour vous permettre de passer d’excellents moments avec votre famille et vos amis. La proue profonde, le pont spacieux et les rangements généreux vous tendent les bras. Le Sea Ray, là ou espace, élégance et performance se conjuguent en un lieu idéal pour maximiser le temps passé sur l’eau.
Ce Sea Ray 250 SDX est propulsé par un puissant moteur Mercury 250 ch V8 avec... hele teksten
luk sektion
Båddata +
Tilføj til overvågningsliste

Båddata Sea Ray 250 SDX

Pris:
€ 89.500 € 87.900
Moms inkl.
Båd-ID:
s307485
Bådmodel:
Sea Ray 250 SDX
Producent:
Bådtype:
motorbåd
Bådkategori:
bowrider, runabout
Kategori:
brugt båd
Byggeår:
2022
Lokation:
Frankrig, Biscarosse
Skrogmateriale:
GRP/polyester
Skrogfarve:
hvid
 

Teknisk data

Længde:
7,67 m (25,2 fod)
Bredde:
2,59 m
 
Motor:
Mercury V8
Motorkraft:
250 hk (184 kW)
Brændstof:
benzin
Motortimer:
ca. 50
luk sektion

Reklame / service
Udstyr+

Køb Sea Ray 250 SDX - udstyr bowrider - motorbåd til salg

Navigation
GPS

Andet udstyr
bundmaling

luk sektion
Kontakt-

Sea Ray 250 SDX - info uden binding - bowrider

Band of Boats
Kontakt:
Band of Boats
Arcachon Nautic
6 Quai Goslar
33120 Arcachon
Frankrig
Telefon:
vis
Sprog:
engelsk, fransk
I 7 år på yachtall.com

Felter med * skal udfyldes.

 


luk sektion
Søg efter anden båd
Boot & Fun Berlin



Andre både (som Sea Ray 250 SDX) - til køb og til slag

Sea Ray 250 SDX

Motorbåd / bowrider: Sea Ray, ny båd
Længde x bredde: 7,68 m x 2,59 m, 7,68 x 2,59 m bygget: 2026
Motor: Mercruiser, 350 hk (257 kW), benzin
€ 172.500
Lokation: Frankrig, La Croix - Valmer
2026
Send forespørgsel Virksomhed: Band of Boats
Pris: € 172.500, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Sea Ray 250 SDX

Motorbåd / bowrider: Sea Ray, brugt båd
Længde x bredde: 7,67 m x 2,59 m, 7,67 x 2,59 m bygget: 2022
Motor: Mercury Marine Verado 250, 250 hk (184 kW), benzin
€ 87.900
Lokation: Frankrig, Biscarrosse
2022
Send forespørgsel Virksomhed: Band of Boats
Pris: € 89.500 € 87.900, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Sea Ray 240 Sun Sport

Motorbåd / cuddy cabin: Sea Ray, brugt båd
Længde x bredde: 7,75 m x 2,55 m, 7,75 x 2,55 m bygget: 2015
Motor: Mercruiser 5.0 L MPI (260 CV/HP)
€ 55.000
Lokation: Spanien, Girona
2015
Send forespørgsel Virksomhed: Band of Boats
Pris: € 55.000, Moms eks.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Sea Ray 250 SDX

Motorbåd / bowrider: Sea Ray, ny båd
Længde x bredde: 7,68 m x 2,59 m, 7,68 x 2,59 m bygget: 2026, kabiner: 1
Motor: 350 hk (257 kW), benzin
€ 182.190
Lokation: Frankrig, Rue Denis Papin, Theix - Noyalo
2026
Send forespørgsel Virksomhed: Band of Boats
Pris: € 182.190, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel