Sea Ray 220 Select (motorbåd) til salg

motorbåd / bowrider, runabout, brugt båd

Søg efter anden båd

Billeder

Sea Ray 220 Select
Sea Ray 220 Select - billede 2
Sea Ray 220 Select - billede 3
Sea Ray 220 Select - billede 4
Sea Ray 220 Select - billede 5
Sea Ray 220 Select - billede 6
Sea Ray 220 Select - billede 7
Sea Ray 220 Select - billede 8
1 / 8
▶
Sea Ray 220 Select - billede 1
Sea Ray 220 Select - billede 2
Sea Ray 220 Select - billede 3
Sea Ray 220 Select - billede 4
Sea Ray 220 Select - billede 5
Sea Ray 220 Select - billede 6
Sea Ray 220 Select - billede 7
Sea Ray 220 Select - billede 8
▶

billeder
billeder
print
print
del
del
Send forespørgsel
Beskrivelse +
Embarcación de proa abierta. Solarium trasero, plataforma de baño integrada. Motor Mercruiser 5.0 Mpi (260 cv), 650 horas, colectores y servicios recién hechos. Bandera española IVA pagado.
luk sektion
Båddata +
Tilføj til overvågningsliste

Båddata Sea Ray 220 Select

Pris:
€ 22.000
Moms inkl., EU-beskattet
Båd-ID:
s269555
Bådmodel:
Sea Ray 220 Select
Bådnavn:
Grandes Griños
Producent:
Bådtype:
motorbåd
Bådkategori:
bowrider, runabout
Kategori:
brugt båd
Byggeår:
2004
Lokation:
Spanien, Marina del Este
Flag:
Spanien
Skrogmateriale:
GRP/polyester
 

Teknisk data

Længde:
7,01 m (23 fod)
Bredde:
2,59 m
 
Motor:
Mercruiser 5.0L Mpi
Motorkraft:
260 hk (191 kW)
Brændstof:
benzin
Drev:
sterndrive
Byggeår:
2004
Motortimer:
ca. 650
Crusinghastighed:
20 knob
Maks fart:
40 knob
Rækkevidde:
100 sømil
Brændstoftank:
177 ltr
luk sektion

Reklame / service
Udstyr+

Køb Sea Ray 220 Select - udstyr bowrider - motorbåd til salg

Navigation
kompas, log

Sikkerhed
elektrisk lænsepumpe

Dækudstyr
bimini-overtræk, bruser på dæk

Underholdningsudstyr
cockpithøjttalere, radio

Presenninger
cockpit-overtræk

Andet information
Exención de responsabilidades
Cláusula de responsabilidad
En esta transacción, Marina Marbella actúa solo como intermediario. No nos consta que la venta esté relacionada con el negocio o la profesión del propietario. Aunque hemos tomado todas las precauciones en su preparación, la exactitud de estos datos no está garantizada. Los detalles son solo una guía y no constituyen, en ningún caso, un término de contrato. Recomendamos encarecidamente a un posible comprador que verifique los detalles y, cuando corresponda, haga que el barco sea totalmente inspeccionado, revisado y sometido a prueba de mar.
luk sektion
Kontakt-

Sea Ray 220 Select - info uden binding - bowrider

Marina Marbella Group
Kontakt:
Marina Marbella Group
Marina Marbella - Head Office
Hr. Fernando Elorrieta
Puerto Pesquero s/n
29603 Malaga
Spanien
Telefon:
vis
Sprog:
engelsk, spansk, svensk
I 13 år på yachtall.com

Felter med * skal udfyldes.

 


luk sektion
Søg efter anden båd
Boot & Fun Berlin



Andre både (som Sea Ray 220 Select) - til køb og til slag

Sea Ray SDX 250

Motorbåd / bowrider: Sea Ray, brugt båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 6,67 m x 2,59 m, 6,67 x 2,59 m bygget: 2018
Motor: Mercruiser 6.2L MPI DTS, 350 hk (257 kW), benzin
€ 59.000
Lokation: Spanien, Marbella
2018
Send forespørgsel Virksomhed: Marina Marbella Group
Pris: € 59.000, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Sea Ray SPX 210

Motorbåd / bowrider: Sea Ray, brugt båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 6,55 m x 2,59 m, 6,55 x 2,59 m bygget: 2022
Motor: Mercruiser 4.5L ECT Alpha I, 250 hk (184 kW), benzin
€ 48.500
Lokation: Spanien, Marbella
2022
Send forespørgsel Virksomhed: Marina Marbella Group
Pris: € 48.500, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Sea Ray SLX 230

Motorbåd / bowrider: Sea Ray, brugt båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 6,98 m x 2,59 m, 6,98 x 2,59 m bygget: 2013
Motor: Mercruiser 5,0L MPI Bravo III, 260 hk (191 kW), benzin
€ 39.500
Lokation: Spanien, Mallorca
2013
Send forespørgsel Virksomhed: Marina Marbella Group
Pris: € 39.500, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Sea Ray SDX 230

Motorbåd / bowrider: Sea Ray, ny båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 7,06 m x 2,59 m, 7,06 x 2,59 m bygget: 2026
Motor: Mercruiser 6.2L MPI DTS 300 Bravo III, 300 hk (221 kW), benzin
€ 126.490
Lokation: Spanien, Manacor
2026
Send forespørgsel Virksomhed: Marina Marbella Group
Pris: € 126.490, Moms eks.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel