Salut 29 CC (motorbåd) til salg

motorbåd / motor yacht, brugt båd

Søg efter anden båd

Billeder

Salut 29 CC
Salut 29 CC - billede 2
Salut 29 CC - billede 3
Salut 29 CC - billede 4
Salut 29 CC - billede 5
Salut 29 CC - billede 6
Salut 29 CC - billede 7
Salut 29 CC - billede 8
Salut 29 CC - billede 9
Salut 29 CC - billede 10
1 / 19
▶
Salut 29 CC - billede 1
Salut 29 CC - billede 2
Salut 29 CC - billede 3
Salut 29 CC - billede 4
Salut 29 CC - billede 5
Salut 29 CC - billede 6
Salut 29 CC - billede 7
Salut 29 CC - billede 8
Salut 29 CC - billede 9
Salut 29 CC - billede 10
▶

billeder
billeder
print
print
del
del
Send forespørgsel
Beskrivelse +
Volledig vervaardigd uit duurzaam aluminium en handgemaakt in Nederland. Snelvarende Salut 29 CC, met moderne uitstraling ingerichte eyecatcher met een luxe uitstraling. Achterdek/kuip met twee ruime zonnebedden, voldoende zitruimte en stuurstand met bijvaardersplek. Wordt zonder buitenboordmotor geleverd. Vraagprijs is exclusief 21% BTW!
luk sektion
Båddata +
Tilføj til overvågningsliste

Båddata Salut 29 CC

Pris:
€ 125.000
Moms inkl., Moms kan trækkes
Båd-ID:
s254079
Bådmodel:
Salut 29 CC
Producent:
Salut
Bådtype:
motorbåd
Bådkategori:
motor yacht
Kategori:
brugt båd
Byggeår:
2024
Tidligere ejere:
0 (førstehånds)
Stand:
god
Lokation:
Holland, Schiedam
CE certificering:
B - Offshore
 

Teknisk data

Længde:
8,85 m (29 fod)
Bredde / dybgang:
2,55 / 0,80 m
Frihøjde:
1,60 m
Vægt:
ca. 1.950 kg
 
Brændstoftank:
240 ltr
Brændstoftank - materialehøjde:
plast
luk sektion

Reklame / service
Udstyr+

Køb Salut 29 CC - udstyr motor yacht - motorbåd til salg

Teknisk udstyr
220V Stikdåse, anker, landtilslutning

Dækudstyr
badeplatform, badestige, fender

Andet udstyr
bundmaling (2024)

Andet information
Spanning (12), Spanning (230), Walstroomkabel, Aandrijving (Buitenboordmotor), Besturing (Elektrisch), Uitlaat (Nat), Ramen (Geschroefd in aluminium raamwerk), Materiaal (aluminium), Rompvorm (v-bodem), Betimmering (HPL), Walstroomkabel, Dek (Akuminium met flexiteak), Kuip (met flexiteak belegd), Bolders, Landvasten, Stootrand (Aluminium), Verfwerk (2-componenten systeem)
luk sektion
Kontakt-

Salut 29 CC - info uden binding - motor yacht

Smits Jachtmakelaardij
Kontakt:
Smits Jachtmakelaardij
Hr. René Smits
Noord-Linschoterzandweg 20A
3425 EK Snelrewaard
Holland
Telefon:
vis
Mobiltelefon:
vis
Sprog:
tysk, engelsk, hollandsk
 
www.smitsjachtmakelaardij.nl
I 10 år på yachtall.com
Svarprocent over gennemsnittet

Felter med * skal udfyldes.

 


luk sektion
Søg efter anden båd
Boot & Fun Berlin



Andre både (som Salut 29 CC) - til køb og til slag

Mulder Favorite Kruiser 8.30 OK

Motorbåd / motor yacht: Mulder, oldtimer
Længde x bredde: 8,80 m x 2,95 m, 8,80 x 2,95 m bygget: 1963
Motor: Vetus Diesel M4.14 33, 33 hk (24 kW)
€ 34.500
Lokation: Holland, Aalsmeer
1963
Send forespørgsel Virksomhed: Smits Jachtmakelaardij
Pris: € 34.500, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Agder 840 Cabrio

Motorbåd / motor yacht: Agder Boat, brugt båd
Længde x bredde: 8,63 m x 3,20 m, 8,63 x 3,20 m bygget: 2009, kabiner: 1
Motor: Volvo Penta D-3-110, 110 hk (81 kW)
€ 79.950
Lokation: Holland, Rijsburg
2009
Send forespørgsel Virksomhed: Smits Jachtmakelaardij
Pris: € 84.950 € 79.950, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Dompvlet 9.00 AK

Motorbåd / motor yacht: Dompvlet, brugt båd
Længde x bredde: 9 m x 3 m, 9 x 3 m bygget: 1984, kabiner: 1
Motor: Thornycroft 90, 37 hk (27 kW)
€ 29.500
Lokation: Holland, Warmond
1984
Send forespørgsel Virksomhed: Smits Jachtmakelaardij
Pris: € 29.500, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Four Winns 258 Vista

Motorbåd / motor yacht: Four Winns, brugt båd
Længde x bredde: 8,85 m x 2,60 m, 8,85 x 2,60 m bygget: 2005, kabiner: 1
Motor: Volvo Penta 5.7 OSXI-E, 320 hk (235 kW)
€ 39.950
Lokation: Holland, Katwijk aan Zee
2005
Send forespørgsel Virksomhed: Smits Jachtmakelaardij
Pris: € 39.950, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel