RaJo MM 560 Open (motorbåd) til salg

motorbåd / dagsejler, ny båd

Søg efter anden båd

Billeder

RaJo MM 560 Open
RaJo MM 560 Open - billede 2
RaJo MM 560 Open - billede 3
RaJo MM 560 Open - billede 4
RaJo MM 560 Open - billede 5
RaJo MM 560 Open - billede 6
RaJo MM 560 Open - billede 7
1 / 7
▶
RaJo MM 560 Open - billede 1
RaJo MM 560 Open - billede 2
RaJo MM 560 Open - billede 3
RaJo MM 560 Open - billede 4
RaJo MM 560 Open - billede 5
RaJo MM 560 Open - billede 6
RaJo MM 560 Open - billede 7
▶

billeder
billeder
print
print
del
del
Send forespørgsel
Båddata +
Tilføj til overvågningsliste

Båddata RaJo MM 560 Open

Pris:
€ 19.450
Moms inkl., Moms kan trækkes
Båd-ID:
s59381
Bådmodel:
RaJo MM 560 Open
Producent:
Bådtype:
motorbåd
Bådkategori:
dagsejler
Kategori:
ny båd
Byggeår:
2025
Lokation:
Tyskland, Wassenberg NRW
Skrogmateriale:
GRP/polyester
Skrogtype:
planende båd
Andre:
byttehandel muligt
 

Teknisk data

Længde:
5,60 m (18,4 fod)
Bredde / dybgang:
2,33 / 0,33 m
Vægt:
ca. 690 kg
 
Motor:
ingen motor
luk sektion

Reklame / service
Udstyr+

Køb RaJo MM 560 Open - udstyr dagsejler - motorbåd til salg

Dækudstyr
badestige, søgelænder

Andet udstyr
syntetisk hyndeovertræk, solhynde

Andet information
Bitte beachten, das Boot wird nach Ihren Wünschen gebaut.

Fragen Sie gerne unsere Lagerboote an.

Ausstattung: Reling, Steuerung, Polster, Badeleiter, Starterbatterie
luk sektion
Kontakt-

RaJo MM 560 Open - info uden binding - dagsejler

Kontakt:
RaJo-Boote
Hr. Leon Joecken
Forster Weg 38
41849 Wassenberg
Tyskland
Telefon:
vis
Forhandler af:
Yamaha Honda Suzuki Torqeedo
Sprog:
tysk, engelsk, fransk, hollandsk, polsk
 
www.rajo-boote.com
I 10 år på yachtall.com
Svarprocent over gennemsnittet

Felter med * skal udfyldes.

 


luk sektion
Søg efter anden båd
Boot & Fun Berlin



Andre både (som RaJo MM 560 Open) - til køb og til slag

RaJo MM530 Classic

Motorbåd / dagsejler: RaJo Boote, ny båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 5,30 m x 1,86 m, 5,30 x 1,86 m bygget: 2026
Motor: Yamaha F15 CES, 15 hk (11 kW), benzin
€ 16.850
Lokation: Tyskland, Wassenberg
2026
Send forespørgsel Virksomhed: RaJo-Boote
Pris: € 16.850

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel
RaJo MM530 classic mit Yamaha 15PS Motor und Bootstrailer 750 kg

RaJo MM 515c

Motorbåd / sloep: RaJo Boote, ny båd fra ordre, GRP/polyester
Længde x bredde: 5,50 m x 1,95 m, 5,50 x 1,95 m bygget: 2026, kabiner: 1
Motor: Suzuki DF 15, 15 hk (11 kW), benzin
€ 17.995
Lokation: Tyskland
2026
Send forespørgsel Virksomhed: RaJo-Boote
Pris: € 17.995

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

RaJo MM560 Sundeck

Motorbåd / dagsejler: RaJo Boote, ny båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 5,60 m x 2,35 m, 5,60 x 2,35 m bygget: 2026, kabiner: 1
Motor: Honda BF60 LRTU, 60 hk (44 kW), benzin
€ 32.495
Lokation: Tyskland, Wassenberg NRW
2026
Send forespørgsel Virksomhed: RaJo-Boote
Pris: € 32.495, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel
RaJo MM560 Sundeck mit Honda 60 PS Motor und Bootstrailer 1350 kg

RaJo MM530Classic

Motorbåd / sloep: RaJo Boote, ny båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 5,30 m x 1,86 m, 5,30 x 1,86 m bygget: 2026
Motor: Suzuki DF15 ARS, 15 hk (11 kW), benzin
€ 16.450
Lokation: Tyskland, Wassenberg NRW
2026
Send forespørgsel Virksomhed: RaJo-Boote
Pris: € 16.450, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel
RaJo MM530Classic mit Suzuki 14 PS Motor und Bootstrailer 750 kg