Quicksilver Activ 705 Open (motorbåd) til salg

motorbåd / center console, ny båd - fra lager

Søg efter anden båd

Billeder

Quicksilver Activ 705 Open
Quicksilver Activ 705 Open - billede 2
Quicksilver Activ 705 Open - billede 3
Quicksilver Activ 705 Open - billede 4
Quicksilver Activ 705 Open - billede 5
Quicksilver Activ 705 Open - billede 6
Quicksilver Activ 705 Open - billede 7
Quicksilver Activ 705 Open - billede 8
1 / 8
▶
Quicksilver Activ 705 Open - billede 1
Quicksilver Activ 705 Open - billede 2
Quicksilver Activ 705 Open - billede 3
Quicksilver Activ 705 Open - billede 4
Quicksilver Activ 705 Open - billede 5
Quicksilver Activ 705 Open - billede 6
Quicksilver Activ 705 Open - billede 7
Quicksilver Activ 705 Open - billede 8
▶

billeder
billeder
print
print
del
del
Send forespørgsel
Beskrivelse +

Lagernummer: 5025020

Boote Pfister Neuboot

Listenpreis inkl. 19% MwSt.: 81.259,99 €
Hauspreis inkl.19% MwSt.: 71.900,00 €

Foto ist Beispielbild

Zubehör:... hele teksten
luk sektion
Båddata +
Tilføj til overvågningsliste

Båddata Quicksilver Activ 705 Open

Pris:
€ 72.900 € 71.900
Moms inkl.
Båd-ID:
s300034
Bådmodel:
Quicksilver Activ 705 Open
Producent:
Bådtype:
motorbåd
Bådkategori:
center console
Kategori:
ny båd - fra lager
Byggeår:
2026
Lokation:
Tyskland, Schwebheim / Schweinfurt
Skrogmateriale:
GRP/polyester
 

Teknisk data

Længde:
7,16 m (23,5 fod)
Bredde:
2,55 m
Vægt:
ca. 1.084 kg
 
Motor:
Mercury F 225 XL V6
Motorkraft:
225 hk (165 kW)
Brændstof:
benzin
Drev:
påhængsmotor
Byggeår:
2026
Brændstoftank:
200 ltr
luk sektion

Reklame / service
Udstyr+

Køb Quicksilver Activ 705 Open - udstyr center console - motorbåd til salg

Navigation
GPS, kortplotter

luk sektion
Kontakt-

Quicksilver Activ 705 Open - info uden binding - center console

Kontakt:
Boote Pfister
Hr. Joachim Pfister
Wahlweg 6
97525 Schwebheim / Schweinfurt
Tyskland
Telefon:
vis
Fax:
vis
Sprog:
tysk, engelsk
 
www.bootepfister.de
I 16 år på yachtall.com
Svarprocent over gennemsnittet

Felter med * skal udfyldes.

 


luk sektion
Søg efter anden båd
Boot & Fun Berlin



Andre både (som Quicksilver Activ 705 Open) - til køb og til slag

Quicksilver Activ 675 Sundeck

Motorbåd / cuddy cabin: Quicksilver, brugt båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 7,16 m x 2,55 m, 7,16 x 2,55 m bygget: 2024, kabiner: 1
Motor: Mercury F200XL V6, 200 hk (147 kW), benzin
€ 61.500
Lokation: Tyskland, Schwebheim / Schweinfurt
2024
Send forespørgsel Virksomhed: Boote Pfister
Pris: € 62.900 € 61.500, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Quicksilver 755 Cruiser

Motorbåd / cuddy cabin: Quicksilver, brugt båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 7,37 m x 2,55 m, 7,37 x 2,55 m bygget: 2025
Motor: Mercury F 225 XL V6 Weiß, 225 hk (165 kW), benzin
€ 85.900
Lokation: Tyskland, Schwebheim / Schweinfurt
2025
Send forespørgsel Virksomhed: Boote Pfister
Pris: € 85.900, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Quicksilver 705 Activ

Motorbåd / cuddy cabin: Quicksilver, brugt båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 6,80 m x 2,48 m, 6,80 x 2,48 m bygget: 2014
Motor: Mercruiser 3,0L MPI ECT, 137 hk (101 kW), benzin
€ 41.900
Lokation: Tyskland, Schwebheim / Schweinfurt
2014
Send forespørgsel Virksomhed: Boote Pfister
Pris: € 42.900 € 41.900, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Quicksilver Activ 705 Weekend

Motorbåd / cuddy cabin: Quicksilver, ny båd - fra lager, GRP/polyester
Længde x bredde: 7,37 m x 2,50 m, 7,37 x 2,50 m bygget: 2025
Motor: Mercury F175 XL V6, 175 hk (129 kW), benzin
€ 86.900
Lokation: Tyskland, Schwebheim / Schweinfurt
2025
Send forespørgsel Virksomhed: Boote Pfister
Pris: € 86.900

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel