Italboats Predator 540 TS (gummibåd) til salg

gummibåd, ny båd

Søg efter anden båd

Billeder

Italboats Predator 540 TS
Italboats Predator 540 TS - billede 2
Italboats Predator 540 TS - billede 3
Italboats Predator 540 TS - billede 4
Italboats Predator 540 TS - billede 5
Italboats Predator 540 TS - billede 6
Italboats Predator 540 TS - billede 7
Italboats Predator 540 TS - billede 8
Italboats Predator 540 TS - billede 9
1 / 9
▶
Italboats Predator 540 TS - billede 1
Italboats Predator 540 TS - billede 2
Italboats Predator 540 TS - billede 3
Italboats Predator 540 TS - billede 4
Italboats Predator 540 TS - billede 5
Italboats Predator 540 TS - billede 6
Italboats Predator 540 TS - billede 7
Italboats Predator 540 TS - billede 8
Italboats Predator 540 TS - billede 9
▶

billeder
billeder
print
print
del
del
Send forespørgsel
Beskrivelse +
Italboats Predator 540 TS in Grundausstattung

Schlauch: 51 / 57 cm
Motor: max. 115 PS (1 x L)
CE: C
Max. Personen: 8

Bilder zeigen teilweise aufpreispflichtige Optionen und Farben.

Standardausstattung und Optionen entnehmen Sie bitte der Liste in den Fotos.
luk sektion
Båddata +
Tilføj til overvågningsliste

Båddata Italboats Predator 540 TS

Pris:
€ 26.061
Moms inkl., Moms kan trækkes
Båd-ID:
s277035
Bådmodel:
Italboats Predator 540 TS
Producent:
Bådtype:
gummibåd
Kategori:
ny båd
Byggeår:
2026
Lokation:
Tyskland, Büro Mannheim
Personer:
8
Skrogmateriale:
hypalon
 

Teknisk data

Længde:
5,45 m (17,9 fod)
Bredde:
2,43 m
 
Motor:
ingen motor
Mulig motorstørrelse (maks):
115 hk
luk sektion

Reklame / service
Kontakt-

Italboats Predator 540 TS - info uden binding - gummibåd

Ribcenter GmbH
Kontakt:
Ribcenter GmbH
Hr. Stefan Steinkröger
Am neuen Rheinhafen 14
67346 Speyer
Tyskland
Telefon:
vis
Mobiltelefon:
vis
Sprog:
tysk, engelsk
 
www.ribcenter24.com
I 7 år på yachtall.com
Svarprocent over gennemsnittet

Felter med * skal udfyldes.

 


luk sektion
Søg efter anden båd
Boot & Fun Berlin



Andre både (som Italboats Predator 540 TS) - til køb og til slag

Italboats Predator 500 CC

Gummibåd: Italboats, ny båd, hypalon
Længde x bredde: 5,12 m x 2,35 m, 5,12 x 2,35 m bygget: 2026
Motor: ingen motor
€ 22.253
Lokation: Tyskland, Büro Mannheim
2026
Send forespørgsel Virksomhed: Ribcenter GmbH
Pris: € 22.253, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Italboats Predator 570 TS

Gummibåd: Italboats, ny båd, hypalon
Længde x bredde: 5,80 m x 2,55 m, 5,80 x 2,55 m bygget: 2026
Motor: ingen motor
€ 29.036
Lokation: Tyskland, Büro Mannheim
2026
Send forespørgsel Virksomhed: Ribcenter GmbH
Pris: € 29.036, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Italboats Predator 599 TS

Gummibåd: Italboats, ny båd, hypalon
Længde x bredde: 6,10 m x 2,63 m, 6,10 x 2,63 m bygget: 2026
Motor: ingen motor
€ 36.533
Lokation: Tyskland, Büro Mannheim
2026
Send forespørgsel Virksomhed: Ribcenter GmbH
Pris: € 36.533, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

ZAR Formenti 53

Gummibåd: ZAR Formenti, brugt båd
Længde x bredde: 5,35 m x 2,39 m, 5,35 x 2,39 m bygget: 2012
Motor: Evinrude, 150 hk (110 kW), benzin
€ 36.900
Lokation: Tyskland, Mannheim
2012
Send forespørgsel Virksomhed: Ribcenter GmbH
Pris: € 39.999 € 36.900, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel