Fountaine Pajot Belize 43 (sejlbåd) til salg

sejlbåd / sejlkatamaran, brugt båd

Søg efter anden båd

Billeder

Fountaine Pajot Belize 43
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 2
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 3
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 4
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 5
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 6
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 7
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 8
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 9
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 10
1 / 29
▶
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 1
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 2
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 3
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 4
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 5
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 6
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 7
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 8
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 9
Fountaine Pajot Belize 43 - billede 10
▶

billeder
billeder
print
print
del
del
Send forespørgsel
Beskrivelse +
FOUNTAINE PAJOT - BELIZE 43 de propriétaire.

Plus de renseignement et organisation de visite en contactant directement Mahé NAUTIC au 06 59 84 61 73 et sur (e-mail in contact data)
luk sektion
Båddata +
Tilføj til overvågningsliste

Båddata Fountaine Pajot Belize 43

Pris:
€ 279.000
Moms inkl.
Båd-ID:
s262541
Bådmodel:
Fountaine Pajot Belize 43
Producent:
Bådtype:
sejlbåd
Bådkategori:
sejlkatamaran
Kategori:
brugt båd
Byggeår:
2005
Lokation:
Frankrig, Antilles
Kabiner:
4
 

Teknisk data

Længde:
13,04 m (43 fod)
Bredde:
6,98 m
 
Motor:
Yanmar
Motorkraft:
2 x 39 hk (29 kW)
Brændstof:
diesel
luk sektion

Reklame / service
Kontakt-

Fountaine Pajot Belize 43 - info uden binding - sejlkatamaran

Band of Boats
Kontakt:
Band of Boats
Mahe Nautic
La Trinité-sur-Mer
56470 La Trinité-sur-Mer
Frankrig
Mobiltelefon:
vis
Sprog:
engelsk, fransk
I 7 år på yachtall.com

Felter med * skal udfyldes.

 


luk sektion
Søg efter anden båd
Boot & Fun Berlin



Andre både (som Fountaine Pajot Belize 43) - til køb og til slag

Fountaine Pajot NEW 44

Sejlbåd / sejlkatamaran: Fountaine Pajot, ny båd
Længde x bredde: 13,26 m x 7,44 m, 13,26 x 7,44 m bygget: 2026
Motor: Yanmar 4JH57, 2 x 114 hk (84 kW)
pris på forespørgsel
Lokation: Thailand, Phuket
2026
Send forespørgsel Virksomhed: Band of Boats
Pris: pris på forespørgsel

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Fountaine Pajot Astrea 42 Maestro

Sejlbåd / sejlkatamaran: Fountaine Pajot, brugt båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 12,80 m x 7,32 m, 12,80 x 7,32 m bygget: 2023
Motor: Volvo Penta D2-50, 2 x 2 hk (1,5 kW), diesel
€ 529.000
Lokation: Grækenland, Preveza
2023
Send forespørgsel Virksomhed: Band of Boats
Pris: € 529.000, Moms eks.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Fountaine Pajot Astrea 42

Sejlbåd / sejlkatamaran: Fountaine Pajot, brugt båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 12,58 m x 7,20 m, 12,58 x 7,20 m bygget: 2022, kabiner: 4
Motor: Volvo Penta D2, 2 x 50 hk (37 kW), diesel
€ 407.500
Lokation: Frankrig, Corse
2022
Send forespørgsel Virksomhed: Band of Boats
Pris: € 407.500, Moms eks.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Fountaine Pajot Saona 47 Maestro

Sejlbåd / sejlkatamaran: Fountaine Pajot, brugt båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 13,93 m x 7,70 m, 13,93 x 7,70 m bygget: 2019, kabiner: 3
Motor: Volvo Penta D2-60, 2 x 60 hk (44 kW), diesel
€ 650.000
Lokation: Frankrig, La Rochelle
2019
Send forespørgsel Virksomhed: Band of Boats
Pris: € 650.000, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel