De Antonio Yachts 33cruisers (motorbåd) til salg

motorbåd / motor cruiser, brugt båd

Søg efter anden båd

Billeder

De Antonio Yachts 33cruisers
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 2
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 3
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 4
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 5
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 6
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 7
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 8
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 9
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 10
1 / 38
▶
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 1
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 2
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 3
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 4
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 5
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 6
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 7
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 8
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 9
De Antonio Yachts 33cruisers - billede 10
▶

Andre medier

billeder
billeder
video
video
print
print
del
del
Send forespørgsel
Beskrivelse +
[es]

Equipamiento de SerieCasco color blancoCubierta de teca sintética Flexiteek ©Soporte de ancla, ancla, cadena y molinete eléctricoLuces de navegación LED Lopolight ©Luces decorativas LED en cubiertaMesa retráctilEscalera de baño LuxeAsideros acabados en pielEmbellecedores de carbono en las amuras y costadosAsta de bandera en fibra de carbonoCornamusas retráctiles de aluminioCocina completa (nevera, lavamanos, vitrocerámica, microondas)Cojines y tapicería... hele teksten
luk sektion
Båddata +
Tilføj til overvågningsliste

Båddata De Antonio Yachts 33cruisers

Pris:
€ 280.000
Moms inkl., EU-beskattet
Båd-ID:
s289091
Bådmodel:
De Antonio Yachts 33cruisers
Bådnavn:
maria
Producent:
Designer:
ruder
Bådtype:
motorbåd
Bådkategori:
motor cruiser
Kategori:
brugt båd
Byggeår:
2018
Lanceret:
2018
Lokation:
Spanien, Barcelona
Kabiner:
2
Skrogmateriale:
GRP/polyester
 

Teknisk data

Længde:
9,80 m (32,2 fod)
Bredde / dybgang:
3,40 / 0,60 m
Antal toiletter:
1
 
Motor:
Mercury Mercury Verado
Motorkraft:
2 x 300 hk (221 kW)
Brændstof:
benzin
Drev:
aksel drev
Skruer:
3-blads, aluminium
Byggeår:
2018
Motortimer:
ca. 300
Brændstoftank:
2 x 415 ltr
Vandtank:
250 ltr
Opbevaringstank:
80 ltr
luk sektion

Reklame / service
Udstyr+

Køb De Antonio Yachts 33cruisers - udstyr motor cruiser - motorbåd til salg

Navigation
ekkolod, GPS, kompas, selvstyrer, VHF radio

Teknisk udstyr
batterilader, bovpropel, landtilslutning, omformer (3kw con batereia de 220 ah), varmtvandsanlæg

Sikkerhed
redningsflåde

Dækudstyr
badestige, bimini-overtræk, bruser på dæk, teakdæk (flexiteck)

Interiørudstyr
bageovn (cocina completa), grill, køleskab, mikroovn, elektrik toilet

Underholdningsudstyr
cockpithøjttalere

Andet udstyr
cockpitbord, hynde-betræk

Andet information
Steering System
Joystick Control

Exención de responsabilidades
La Empresa presenta la información de esta embarcación de buena fe
luk sektion
Kontakt-

De Antonio Yachts 33cruisers - info uden binding - motor cruiser

Marina Estrella
Kontakt:
Marina Estrella
Marina Estrella - El Masnou
Hr. Rafael Reus
Puerto Deportivo, local 34-35
08320 Barcelona
Spanien
Mobiltelefon:
vis
Fax:
vis
Sprog:
tysk, engelsk, spansk, fransk, italiensk
I 6 år på yachtall.com
Svarprocent over gennemsnittet

Felter med * skal udfyldes.

 


luk sektion
Søg efter anden båd
Boot & Fun Berlin



Andre både (som De Antonio Yachts 33cruisers) - til køb og til slag

Quer 32 Fish Cuddy

Motorbåd / motorkabinebåd: Quer, brugt båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 9,84 m x 3,50 m, 9,84 x 3,50 m bygget: 2002, kabiner: 1
Motor: Mercruisers 5.0 LBII, 2 x 260 hk (191 kW), benzin
€ 69.000
Lokation: Spanien, Vilanova
2002
Send forespørgsel Video Virksomhed: Marina Estrella
Pris: € 69.000, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Video

Send forespørgsel

Fairline Corniche 31

Motorbåd / motor yacht: Fairline, brugt båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 10 m x 3,53 m, 10 x 3,53 m bygget: 1985, kabiner: 1
Motor: Volvo Penta X 2 AQ 200, 400 hk (294 kW), diesel
€ 43.500
Lokation: Spanien, Ginesta
1985
Send forespørgsel Video Virksomhed: Marina Estrella
Pris: € 43.500, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Video

Send forespørgsel

Ryck 280

Motorbåd / cuddy cabin: RYCK, brugt båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 9,51 m x 2,81 m, 9,51 x 2,81 m bygget: 2024, kabiner: 1
Motor: Mercury Mercury Verado 300, 300 hk (221 kW), benzin
€ 145.000
Lokation: Spanien, Calvià
2024
Send forespørgsel Video Virksomhed: Marina Estrella
Pris: € 145.000, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Video

Send forespørgsel

Ryck 280

Motorbåd / cuddy cabin: RYCK, brugt båd, GRP/polyester
Længde x bredde: 9,50 m x 2,82 m, 9,50 x 2,82 m bygget: 2024
Motor: Mercury Mercury Verado 300, 300 hk (221 kW), benzin
€ 158.380
Lokation: Spanien, El Masnou
2024
Send forespørgsel Video Virksomhed: Marina Estrella
Pris: € 158.380, Moms eks.

Tilføj til overvågningsliste

Video

Send forespørgsel