Adventure 500 Vesta (gummibåd) til salg

gummibåd / Rib, brugt båd

Søg efter anden båd

Billeder

Adventure 500 Vesta
Adventure 500 Vesta - billede 2
Adventure 500 Vesta - billede 3
Adventure 500 Vesta - billede 4
Adventure 500 Vesta - billede 5
Adventure 500 Vesta - billede 6
Adventure 500 Vesta - billede 7
Adventure 500 Vesta - billede 8
Adventure 500 Vesta - billede 9
Adventure 500 Vesta - billede 10
Adventure 500 Vesta - billede 11
1 / 11
▶
Adventure 500 Vesta - billede 1
Adventure 500 Vesta - billede 2
Adventure 500 Vesta - billede 3
Adventure 500 Vesta - billede 4
Adventure 500 Vesta - billede 5
Adventure 500 Vesta - billede 6
Adventure 500 Vesta - billede 7
Adventure 500 Vesta - billede 8
Adventure 500 Vesta - billede 9
Adventure 500 Vesta - billede 10
Adventure 500 Vesta - billede 11
▶

billeder
billeder
print
print
del
del
Send forespørgsel
Beskrivelse +

Adventure 550 Sun super état, idéal pour les sorties en famille, les loisirs nautiques ou la pêche.

Caractéristiques :
Modèle : Adventure 550 Sun
Année : 2023
Longueur : 5,04 m
Largeur : 2,30 m
Capacité : jusqu'à 10 personnes
Coque grise
Cônes polyester... hele teksten
luk sektion
Båddata +
Tilføj til overvågningsliste

Båddata Adventure 500 Vesta

Pris:
€ 25.000 € 23.000
Moms inkl.
Båd-ID:
s308958
Bådmodel:
Adventure 500 Vesta
Producent:
Bådtype:
gummibåd
Bådkategori:
Rib
Kategori:
brugt båd
Byggeår:
2023
Lokation:
Frankrig, Lège - Cap - Ferret
 

Teknisk data

Længde:
5,30 m (17,4 fod)
Bredde:
2,25 m
 
Motor:
Yamaha Marine F70AETL
Motorkraft:
70 hk (51 kW)
Drev:
påhængsmotor
Motortimer:
ca. 80
luk sektion

Reklame / service
Udstyr+

Køb Adventure 500 Vesta - udstyr Rib - gummibåd til salg

Dækudstyr
badestige

luk sektion
Kontakt-

Adventure 500 Vesta - info uden binding - Rib

Band of Boats
Kontakt:
Band of Boats
Marine Plaisance Service
37 Rte du Cap Ferret
33950 Lège-Cap-Ferret
Frankrig
Telefon:
vis
Sprog:
engelsk, fransk
I 7 år på yachtall.com

Felter med * skal udfyldes.

 


luk sektion
Søg efter anden båd
Boot & Fun Berlin



Andre både (som Adventure 500 Vesta) - til køb og til slag

Adventure V500 XL

Gummibåd / Rib: Adventure Boats, brugt båd
Længde x bredde: 5,18 m x 2,28 m, 5,18 x 2,28 m bygget: 2023
Motor: 50 hk (37 kW), benzin
€ 20.900
Lokation: Frankrig, Ouistreham
2023
Send forespørgsel Virksomhed: Band of Boats
Pris: € 20.900, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Adventure 610 Vesta

Gummibåd / Rib: Adventure Boats, brugt båd
Længde x bredde: 5,99 m x 2,50 m, 5,99 x 2,50 m bygget: 2017
Motor: Suzuki HB, 90 hk (66 kW), benzin
€ 20.000
Lokation: Frankrig
2017
Send forespørgsel Virksomhed: Band of Boats
Pris: € 24.000 € 20.000, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Capelli Tempest 570

Gummibåd / Rib: Capelli, brugt båd
Længde x bredde: 5,68 m x 2,61 m, 5,68 x 2,61 m bygget: 2012
Motor: Yamaha F100 DETL, 100 hk (74 kW), benzin
€ 21.500
Lokation: Frankrig, Barcares
2012
Send forespørgsel Virksomhed: Band of Boats
Pris: € 21.500, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel

Zodiac PRO 550

Gummibåd / Rib: Zodiac, brugt båd, polyethylen
Længde x bredde: 5,50 m x 2,54 m, 5,50 x 2,54 m bygget: 2024
Motor: Mercury EFI, 100 hk (74 kW), benzin
€ 25.000
Lokation: Frankrig, Lecci
2024
Send forespørgsel Virksomhed: Band of Boats
Pris: € 29.500 € 25.000, Moms inkl.

Tilføj til overvågningsliste

Send forespørgsel